Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

szokującą zapowiedź wygłosiła na łamach mediów wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko.

Na oficjalnej infolinii NFZ pacjentki dowiedzą się, w którym z polskich szpitali można dokonać aborcji! W ten sposób Narodowy Fundusz Zdrowia ma zamiar kierować Polki w odpowiednie miejsca aby tam mogły zabijać swoje dzieci.

Propaganda

"[Aborcja] to świadczenie zdrowotne, które jest finansowane z pieniędzy państwa i Fundusz takie dane posiada".

Tłumaczy Józefa Szczurek-Żelazko. Aż trudno uwierzyć w te słowa...

Aborcja świadczeniem "zdrowotnym"! Czyje zdrowie ma niby poprawiać? Bo przecież nie dzieci, które są w jej trakcie brutalnie mordowane, i nie matek, których życiu i zdrowiu zagraża ta krwawa procedura. Prawdą jest jedynie to, że dzieciobójstwo finansowane jest z moich i Pana podatków. Każdego roku NFZ wydaje na szpitalne aborcje w Polsce ok. 1 500 000 złotych!

Tymczasem wiceminister Szczurek-Żelazko, która zapowiedziała pomocnictwo infolinii NFZ w aborcji, jeszcze nie tak dawno mówiła w wypowiedziach medialnych:

"Ochrona zdrowia i życia człowieka jest dla nas najważniejsza, od momentu poczęcia do naturalnej śmierci."

Jak widać za propagandowymi sloganami kryją się całkowicie przeciwstawne czyny. W 2016 roku Józefa Szczurek-Żelazko głosowała w Sejmie za odrzuceniem naszego projektu ustawy Stop Aborcji, którego celem było całkowite zablokowanie dzieciobójstwa w Polsce. Rok później, w 2017 roku, Szczurek-Żelazko została wiceministrem zdrowia. Od tego czasu zabito w polskich szpitalach ponad 3500 dzieci. Większość tylko dlatego, że podejrzewano je o chorobę.

Każdego dnia w polskich szpitalach ginie 3 dzieci. Morduje się je poprzez sztuczne poronienie, tzn. nie zabija się dziecka w łonie matki, ale doprowadza do przedwczesnego porodu. Dziecko, które rodzi się w ten sposób ma niedojrzałe płuca i z tego powodu dusi się tak długo jak jeszcze żyje, np. kilka godzin. Teraz w tym barbarzyństwie ma pomagać infolinia NFZ, która będzie wskazywać miejsca, gdzie najlepiej przeprowadzić taką zbrodnię.

Duszone na śmierć dzieci to jednak nie jedyne ofiary w zamordowaniu których pomaga NFZ.

Jakiś czas temu dotarliśmy do oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia na temat skali stosowania w Polsce tzw. spirali aborcyjnych. Liczby są przerażające.

Spirala to kawałek tworzywa sztucznego, który uciska błonę śluzową. Efektem jej działania jest uniemożliwienie implantacji poczętego człowieka w macicy. Jest to więc mechanizm wczesnej aborcji. Zapłodnienie może nastąpić praktycznie każdego miesiąca, gdyż dokonuje się ono w jajowodzie, po czym rozwijający się człowiek „wędruje” w kierunku macicy przez 6–8 dni. W normalnej sytuacji w macicy nastąpiłoby jego zagnieżdżenie i dalszy rozwój. Tymczasem spirala nie pozwala na jego „przyjęcie”, a w konsekwencji zostaje on odrzucony i zabity.

Tylko w latach 2015-2019 założono w Polsce blisko 50 000 takich spirali refundowanych przez NFZ!! Oznacza to, że w łonach kilkudziesięciu tysięcy kobiet co miesiąc może dochodzić do zabicia poczętego dziecka... Podobnie jak aborcje szpitalne, masowe zabójstwa za pomocą spirali również są finansowane z moich i Pana podatków.

Panie ##Odmienione_imie##, tak właśnie wygląda zaledwie fragment rzeczywistości aborcyjnej w Polsce. W szpitalach codziennie zabija się 3 dzieci. Tysiące dzieci giną w wyniku działania aborcyjnych spirali, założonych przez ich matki pod wpływem aborcyjnej propagandy, która nasila się z miesiąca na miesiąc. To wszystko za zgodą, przyzwoleniem i finansowaniem organów państwa odpowiedzialnych za "zdrowie" swoich obywateli.

Przyzwoleniem na działalność ze strony urzędników i organów ścigania cieszą się także zorganizowane grupy przestępczości aborcyjnej, które bezkarnie promują w mediach pigułki poronne, za pomocą których tysiące Polek rocznie zabija swoje dzieci w domach. To jednak nie wszystko. Gdy czyta Pan te słowa, aborcyjna mafia świętuje właśnie pół roku trwania akcji "Aborcja bez granic" w ramach której przestępcy wywożą kobiety z Polski na aborcję do zagranicznych ośrodków śmierci. To pomocnictwo w aborcji, nielegalne w świetle polskiego prawa i zagrożone karą do 3 lat więzienia. Podobnie jak reklama nielegalnych pigułek poronnych, proceder ten jest powszechnie nagłaśniany internecie i publicznie znana jest tożsamość osób za nim stojących.

Jednak jedyną osobą skazaną do tej pory w związku z powyższą działalnością aborcyjnej mafii jest... Mariusz Dzierżawski, założyciel naszej Fundacji, który rok temu usłyszał prawomocny wyrok sądu za mówienie prawdy o przestępczości aborcyjnej w Polsce. Bandyci, którzy handlują pigułkami i przewożą kobiety do zagranicznych "klinik" aborcyjnych, wciąż są bezkarni a władza toleruje ich aktywność.

Panie ##Odmienione_imie##, dla nas życie dzieci nie podlega kompromisowi ani układom. Tak długo jak dzieci są mordowane, tak długo trzeba o nie walczyć. Tym bardziej, że aborcyjna propaganda nasila się w naszym kraju.

Przekonała się o tym oczekująca bliźniaków pani Małgorzata, u której stwierdzono „komplikacje” w trakcie ciąży.

"Kiedy lekarz mnie zobaczył, powiedział tylko, że to jest „masakra” i trzeba jak najszybciej usunąć ciążę. Wizyty u lekarza były bardzo trudne, niosły ogromną dawkę bólu (...) za każdym razem zaczynała się ta sama historia: usilne namawianie lekarza, abyśmy dokonali aborcji, że to jest jedyne słuszne rozwiązanie, że nie ma innego wyjścia."

Tego typu „diagnozy” kobiety słyszą w szpitalach w całej Polsce. To powszechne zjawisko.

"Kiedy chłopcy wyszli na świat, lekarz nie mógł uwierzyć, że są w tak dobrym stanie. Wiele jego diagnoz w ogóle się nie sprawdziło."

Mówi Pani Małgorzata. Chłopcy przeszli operacje i spędzili jakiś czas w szpitalu. Teraz ich rodzice cieszą się widokiem dwóch brykających urwisów, których wszędzie w domu jest pełno. A aborcjonista uparcie twierdził, że będzie „masakra” i domagał się ich śmierci. Teraz w całym procederze eliminacji ludzi podejrzanych o chorobę ma jeszcze dodatkowo pomóc infolinia NFZ, która będzie wskazywała miejsca do wykonywania egzekucji.

"Założyłam sobie spiralę. Po pięciu latach następną. Na badaniu kontrolnym powiedziałam, że opóźnia mi się miesiączka. Dostałam zastrzyki na jej wywołanie. Nie poskutkowały. Lekarz zrobił mi USG i stwierdził ciążę. Płakałam w gabinecie, a mój lekarz „nie mógł mi spojrzeć w oczy” – jak to sam powiedział i zaproponował mi aborcję gratis, bo przez jego niedopatrzenie byłam w niechcianej ciąży."

Zwierza się pani Renata, stosująca przez szereg lat spirale aborcyjne, które w końcu "zawiodły". Warto przy tej okazji zapamiętać mentalność "opiekującego" się nią lekarza, która jest powszechnym zjawiskiem w polskich szpitalach. Krótko później pani Renata przeczytała, że:

"spirala nie zapobiega ciąży, ale jest środkiem poronnym. Tu się zaczął mój koszmar. Cały czas myślałam tylko o tym, ile dzieci już zabiłam i jak silne musi być to, które noszę pod sercem, skoro pokonało tyle „zamachów”."

Ile dzieci ginie w takim razie w całej Polsce, skoro w ostatnich latach 50 000 kobiet założyło sobie aborcyjne spirale z pomocą NFZ?

"Wzięłam tabletki, poszło szybko (...) Jak już ze mnie leciała krew i skrzepy, to płakałam, płakałam, płakałam!!!! CO JA ZROBIŁAM! Bałam się, że nie dam rady, ale to słaba wymówka. Co ja bym dała, żeby mój malutki aniołek był ze mną!!!! Pokochałam go, ciągle płaczę i myślę. Nie rozumiem swojej decyzji. Moje kochane maleństwo.......:(((( Nie wiem, czy się pozbieram po tym wszystkim!!!"

Napisała na aborcyjnej stronie Polka, która kupiła pigułki poronne od handlarzy śmiercią. Kobiet takich jak ona są w naszym kraju tysiące a aborcyjna mafia prowadzi swoją działalność w sposób całkowicie otwarty, reklamując się w internecie, udzielając wywiadów w mediach i organizując spotkania i warsztaty pomocnictwa w aborcji.

Nasza Fundacja istnieje aby mówić prawdę o aborcji, ratując w ten sposób dzieci przed śmiercią a ich matki od koszmarnych następstw dzieciobójstwa. Od kilku lat prowadzimy ogólnopolską kampanię "Szpitale bez aborterów", w ramach której pokazujemy co dzieje się za murami szpitali, w których dokonuje się aborcji. W ostatnich dniach zwolennicy tego procederu po raz kolejny zdewastowali jeden z naszych billboardów, który powiesiliśmy w Zielonej Górze. Wielki plakat informował mieszkańców miasta o morderczych praktykach tamtejszego szpitala.

Jednocześnie, dzięki naszym Darczyńcom, na ulice polskich miast wyjechał kolejny antyaborcyjny samochód, który przystosowaliśmy specjalnie do pokazywania prawdy o aborcjach dokonywanych za pomocą pigułek poronnych. To pierwsza tego typu akcja społeczna w Polsce! Furgonetkę doskonale widać i słychać z daleka a obraz na niej umieszczony nie pozostawia wątpliwości - pigułka aborcyjna zabija dzieci.

Auto

W ten sposób mamy obecnie możliwość docierania w sposób całkowicie niezależny do tysięcy Polaków z prawdą o aborcji dokonywanej zarówno w szpitalach jak i domach poprzez pigułki. Musimy teraz zreperować zdewastowany billboard w Gorzowie oraz zatankować naszą furgonetkę, która każdego dnia będzie pokonywała dziesiątki kilometrów po ulicach polskich miast. W najbliższym czasie potrzebujemy na ten cel ok. 6 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby naprawić billboard i zatankować furgonetkę, co sprawi że tysiące Polaków dowiedzą się prawdy o aborcji.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Każdego roku półtora miliona złotych wydaje NFZ na egzekucje dzieci podejrzanych o chorobę. Aborcyjna mafia, handlująca pigułkami śmierci, posiada wielomilionowe dofinansowanie od zagranicznych korporacji aborcyjnych. My możemy liczyć tylko na naszych Darczyńców.

Prawda o aborcji ratuje życie. Dotrzyjmy z nią do Polaków zanim zrobią to aborcjoniści oraz przesiąknięte aborcyjną mentalnością urzędy.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!