Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

Sąd okręgowy w Gdańsku ograniczył możliwość działania naszej Fundacji, a konkretnie dalszego prowadzenia naszej ogólnopolskiej akcji "Stop Pedofilii"!

Spełniono w ten sposób najbardziej skrajne żądania aktywistów LGBT z organizacji lobbystycznej Tolerado, która wytoczyła przeciwko nam proces i domaga się od nas 75 000 zł. Homoseksualni aktywiści zawnioskowali, aby na czas trwania procesu sąd wydał naszej Fundacji zakaz prowadzenia działalności związanej z akcją "Stop Pedofilii".

Cenzura

Totalitarne marzenia lobby LGBT spełniły się poprzez postanowienie sądu, o którym wczoraj dowiedzieliśmy się z mediów. Zakazuje się nam rozpowszechniania zdjęć homoseksualistów z tęczową flagą wraz z takimi informacjami jak:

„Pederaści żyją średnio 20 lat krócej”, „Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”, „Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich.”, „70% zachowań na AIDS dotyczy pederastów”, „91% dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25% wychowywanych przez pederastów jest molestowanych” (...) w formie banerów wielkopowierzchniowych, na plakatach, na ulotkach, na stronie internetowej www.stopedofilii.pl, na stronie internetowej www.stopaborcji.pl oraz na pojazdach przemieszczających się w ruchu publicznym i w miejscach ogólnie dostępnych oraz rozpowszechniania w miejscach publicznych komunikatu dźwiękowego prezentującego te treści."

Czytamy w uzasadnieniu decyzji sądu. Sędziowie uznali, że informowanie Polaków na temat powiązań między homoseksualizmem a pedofilią oraz o konsekwencjach oddawania się praktykom homoseksualnym, może naruszać "dobra osobiste" organizacji lobbystycznych LGBT!

"Pozwany [nasza Fundacja] głosi hasła o związku pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią, mogące być odczytywane jako obraźliwe i krzywdzące dla osób LGBT, w tym także dla powoda [lobby LGBT], mając na względzie okoliczność, iż treści głoszone przez pozwanego mogą nie polegać na prawdzie."

Stwierdził sąd, zarzucając nam nieprawdziwość podawanych przez nas faktów.

Panie ##Odmienione_imie##, to postanowienie sądu, wydane pod naciskiem lobby LGBT, jest skandaliczne i przypomina najgorsze mechanizmy z czasów totalitarnych.

Proszę zauważyć, że zakazano nam nie tylko informowania Polaków na temat powiązań homoseksualizmu i pedofilii (w oparciu o badania naukowe) ale też mówienia m.in. o epidemii AIDS wśród homoseksualistów, co jest powszechnie znanym i niepodważalnym faktem zarówno naukowym jak i statystycznym!

Gdy umysłami zawładnie ideologia, prawda staje się "mową nienawiści" i należy ją zwalczać. Od dawna przed tym przestrzegamy, obserwując to co dzieje się na zachodzie. Teraz, to wszystko na naszych oczach dzieje się w Polsce a my jesteśmy pierwszymi, którzy tego doświadczają.

Wie Pan dlaczego?

Lobby LGBT uznało w swoim pozwie sądowym, że nasze akcje informacyjne skierowane do Polaków stanowią "ogromną społeczną szkodliwość", co dla nas jest oczywiście dowodem na skuteczność i słuszność podejmowanych działań. Dodatkowo, sędziowie przyznali, że mamy duży i realny wpływ na opinię społeczną w Polsce:

"Słuszne jest twierdzenie powoda, iż działania pozwanego wymierzone są przeciwko całej społeczności osób LGBT i wzbudzają szerokie zainteresowanie społeczne, które może powodować ugruntowywanie się zniesławiających tą grupę osób, treści u osób postronnych."

Jakie to konkretnie "zniesławiające treści" ugruntowuje nasza Fundacja wśród Polaków? To prawda na temat społecznych, medycznych i duchowych konsekwencji praktyk homoseksualnych.

Proszę przy tym pamiętać, że w praktyce nie istnieje coś takiego jak "społeczność osób LGBT". Istnieje finansowane przez zagraniczne korporacje lobby LGBT (członkiem którego jest pozywające nas stowarzyszenie Tolerado), które dąży do realizacji w Polsce radykalnych postulatów politycznych, takich jak przymusowa i powszechna "edukacja" seksualna dzieci oraz legalizacja "małżeństw" homoseksualnych z możliwością adopcji.

Warunkiem koniecznym do realizacji tych celów jest oswojenie Polaków z homoseksualizmem i zachęcenie społeczeństwa, w szczególności dzieci i młodzieży, do oddawania się praktykom homoseksualnym i innym perwersjom seksualnym.

Deprawatorzy

Realizację tych planów lobby LGBT blokują wolontariusze i Darczyńcy naszej Fundacji. To dlatego homoseksualni aktywiści tak bardzo nas nienawidzą i dążą do wprowadzenia totalitarnej cenzury na wszelkie akcje, które podejmujemy.

Panie ##Odmienione_imie##, w związku z powyższą sytuacją chciałbym aby wiedział Pan kilka istotnych rzeczy.

Po pierwsze, postanowienie gdańskiego sądu jest nieprawomocne i nie jest dla nas obecnie wiążące. Będziemy się oczywiście od niego odwoływać. W związku z tym, nieprawdziwe są informacje powielane przez media, że nasze aktualnie trwające akcje są nielegalne. Proszę nie wierzyć w propagandowe artykuły, które publikują na ten temat kolejne media sprzyjające lobby LGBT.

Po drugie, nie zamierzamy wycofać się z prowadzenia akcji "Stop Pedofilii" ani jakichkolwiek innych działań organizowanych przez naszą Fundację. Nie damy się zastraszyć agresywnym aktywistom LGBT oraz "układowi gdańskiemu", który forsuje najbardziej radykalne postulaty homoseksualnej ideologi.

Po trzecie, wsparcie naszych sympatyków i Darczyńców będzie nam teraz potrzebne jak nigdy dotąd. Lobby LGBT otwarcie dąży do całkowitego zakazania działalności naszej Fundacji i będzie podejmowało kolejne kroki aby to uczynić!

Już teraz homoseksualni aktywiści chcieli zupełnie zablokować informowanie Polaków o zagrożeniach związanych z "edukacją" seksualną, homoseksualizmem i ideologią LGBT. Sąd przychylił się do ich wniosku jedynie w ograniczonym zakresie. Nie mam wątpliwości, że będą próbowali do skutku.

W tej chwili przeciwko wolontariuszom naszej Fundacji toczy się ok. 50 procesów sądowych. Większość z nich to akty oskarżenia i donosy, których celem jest zastraszenie naszych działaczy i utrudnienie pokazywania prawdy o ideologii LGBT i aborcji. Kolejne żądania lobby LGBT idą jednak coraz dalej, aż do całkowitego uniemożliwienia jakiejkolwiek krytyki homoseksualizmu oraz ich postulatów.

Ich totalitarne plany bez wątpienia dojdą do skutku, jeśli lobby LGBT napotka bierność i brak oporu wobec swoich coraz śmielszych poczynań.

Panie ##Odmienione_imie##, aby nie dopuścić aktywistów LGBT do naszych dzieci i przeciwdziałać ich propagandzie wśród dorosłych Polaków, w najbliższym czasie musimy:

- przygotować się do procesu sądowego z organizacją Tolerado oraz innymi donosicielami LGBT (otrzymujemy duże wsparcie ze strony Instytutu Ordo Iuris, jednak wszystkie sprawy sądowe są wielkim obciążeniem dla naszych wolontariuszy oraz generują bardzo duże, stałe koszty finansowe)

- nasilić akcje informacyjne w Gdańsku,

- przeciwdziałać ideologii LGBT we Wrocławiu i Nowym Sączu, gdzie już w najbliższy weekend odbędą się propagandowe "parady równości", które robią się coraz bardziej radykalne i jeśli nic nie zrobimy, wkrótce będą przypominały te z zachodu Europy.

Akcja

Marzeniem aktywistów LGBT jest to, aby nikt nie stanął im na drodze, gdy będą zachęcać Polaków do praktykowania perwersji seksualnych i rozbudzać seksualnie polskie dzieci. Niezależnie od radykalizmu środków, jakie przeciwko nas podejmą, nie zamierzamy im ustąpić.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, abyśmy mogli wciąż przeciwdziałać ideologii LGBT i informować Polaków o zagrożeniach, które chce ocenzurować homoseksualna propaganda.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Lobby LGBT głosi hasła o "tolerancji" i "równości". Jednak gdy tylko zaczynamy mówić o skutkach praktykowania homoseksualizmu oraz o powiązaniach tego środowiska z pedofilią, "tolerancja" szybko się kończy i rozpoczynają się prześladowania.

Stawką w tej rywalizacji jest przyszłość Polski. To od nas dzisiaj, tu i teraz, zależy, jaka ona będzie - tęczowa czy biało-czerwona. Dlatego raz jeszcze proszę Pana o pomoc i wsparcie, którego obecnie bardzo potrzebujemy.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!