Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

mam dla Pana dobre wiadomości. Projekt naszej ustawy Stop Pedofilii poparło ponad 260 000 Polaków!

Dzisiaj oficjalnie zakończyła się zbiórka podpisów, którą od kwietnia prowadziliśmy w całej Polsce. Przed południem złożyliśmy podpisy w Sejmie, który teraz musi zając się naszym projektem w przeciągu najbliższych trzech miesięcy.

Złożenie podpisów

Rzeczywista skala poparcia dla akcji jest jeszcze większa - kolejne podpisy wciąż do nas spływają i z pewnością będą napływać jeszcze przez wiele dni od jej zakończenia.

Ten sukces udało się osiągnąć przy niemal całkowitej cenzurze i zbiorowym milczeniu większości mediów, zarówno z lewej jak i prawej strony sceny politycznej. Na dzisiejsze złożenie podpisów pod Sejmem zaprosiliśmy wszystkie najważniejsze redakcje w Polsce. Pomimo naszych starań, na zgromadzeniu pojawiło się jedynie dwóch dziennikarzy. W tym samym czasie, kamery największych stacji stały 100 metrów dalej i filmowały... konferencję prasową garstki aktywistów partii Roberta Biedronia.

Jak w takim razie udało się to wszystko osiągnąć?

Ogromną pracę wykonali nasi wolontariusze, którzy przez trzy miesiące, dzień w dzień, zbierali podpisy na ulicach miast. To również wielka zasługa naszych Darczyńców, którzy regularnie angażują się w nasze działania. Bez ich stałego wsparcia finansowego przeprowadzenie akcji Stop Pedofilii byłoby niemożliwe. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy przez cały ten czas byli z nami.

Panie ##Odmienione_imie##, najważniejsze jednak, że w akcję włączyły się tysiące osób, które do tej pory w ogóle nie były związane z naszą Fundacją. To zasługa m.in. przygotowanego przez nas wcześniej poradnika dla rodziców i nauczycieli dotyczącego "edukacji" seksualnej i planów lobby LGBT wobec naszych dzieci. W trakcie trwania akcji Stop Pedofilii rozprowadziliśmy go w ponad 100 000 egzemplarzy!

Pokazaliśmy w nim w jaki sposób na zachodzie promuje się rozwiązłość oraz patologie seksualne w szkołach i przedszkolach a także opisaliśmy powiązania aktywistów LGBT i "edukatorów" seksualnych z pedofilią. To otworzyło oczy tysiącom Polaków, którzy zaangażowali się w zbiórkę podpisów oraz, co istotne, przekazywali te informacje dalej wśród swoich rodzin i znajomych.

W moim przekonaniu to właśnie jest największy sukces całej akcji Stop Pedofilii - prawda o zagrożeniu, oraz możliwościach przeciwstawienia się mu, dotarła do tysięcy polskich rodzin. W trakcie każdej ulicznej zbiórki podpisów rozmawialiśmy z ludźmi, tłumaczyliśmy jak wygląda sytuacja na zachodzie i mówiliśmy co lobby LGBT chce zrobić polskim dzieciom. To samo w swoich miejscach zamieszkania robiły osoby, które otrzymały od kogoś bądź zamówiły nasz poradnik. W sumie przełożyło się to na wielkie zaangażowanie społeczne!

Nic dziwnego, że aktywiści LGBT za wszelką cenę próbowali nie dopuścić do tego, aby prawda o ich zamiarach rozprzestrzeniała się wśród Polaków. Ataki na wolontariuszy, utrudnianie zbiórki podpisów, blokowanie ludziom dostępu do naszych zgromadzeń, kradzież kart podpisowych, niszczenie mienia, nawoływanie do przemocy i wandalizmu w mediach społecznościowych - to tyko niektóre przykłady "tolerancji", z jakimi spotykali się nasi działacze przez ostatnie trzy miesiące.

Policja rzadko reagowała na ataki aktywistów homoseksualnych i musieliśmy radzić sobie sami. Ponad 20 razy oficjalnie zgłaszaliśmy przestępstwa i wykroczenia związane z zakłócaniem zbiórki podpisów. W niektórych sprawach zapadły już pierwsze wyroki sądowe przeciwko agresywnym działaczom LGBT.

Panie ##Odmienione_imie##, w takich warunkach skala poparcia dla projektu jest niewątpliwym sukcesem. To jednak dopiero początek. Nie wolno nam na tym poprzestać. Czekają nas teraz intensywne działania w parlamencie, aby jak najszybciej rozpatrzył naszą ustawę. Jednak najważniejsza walka wciąż będzie odbywać się w tym samym miejscu - to batalia o umysły i świadomość Polaków.

Już niedługo Warszawa może przeznaczyć blisko 5 milionów złotych na promocję rozwiązłości seksualnej i homoseksualizmu wśród uczniów. Odpowiedni projekt, który pokrywa się z żądaniami wynikającymi z tzw. Karty LGBT+ podpisanej przez Rafała Trzaskowskiego, został zgłoszony w ramach budżetu obywatelskiego. Jeżeli zostanie przyjęty, na co z pewnością będzie naciskać lobby LGBT, deprawacja będzie odbywać się nie tylko w szkołach ale również.... poprzez kulturę i sztukę.

"Projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów, działań teatralnych, artystycznych i animacyjnych, które posłużą jako narzędzie edukacji seksualnej."

Czytamy na stronie urzędu miasta Warszawa. Akcja ma być bardzo intensywnie promowana - we wszystkich szkołach, urzędach, domach kultury, bibliotekach i komunikacji miejskiej oraz w mediach społecznościowych miasta. Z pewnością wielka część rodziców, która wyśle swoje dzieci na tego typu zajęcia do teatru czy biblioteki, w ogóle nie będzie sobie zdawała sprawy z zagrożenia. Dlatego tak ważne jest budowanie świadomości Polaków i docieranie z informacjami do tysięcy kolejnych osób.

W marcu, za przyzwoleniem zastępcy Prezydenta Miasta i części radnych, sala obrad Rady Miasta Krakowa została udekorowana tęczowymi flagami symbolizującymi środowiska homoseksualne. W takiej atmosferze debatowano nad możliwością wprowadzenia w Krakowie politycznych postulatów lobby LGBT. Od słów szybko przeszło do czynów.

Rada Miasta Krakowa przyjęła niedawno projekt uchwały, który pod przykrywką "profilaktyki zdrowotnej ciąż wśród nastolatek", ma realizować program "edukacji" seksualnej. W krakowskich szkołach mają go przeprowadzać odpowiednie "organizacje pozarządowe", czyli powiązani z lobby LGBT seks edukatorzy. Na pewno wielu rodziców uwierzy w to, że posyłając dziecko na tego typu zajęcia uchroni je przed niechcianą ciążą... Tymczasem uczniowie zostaną poddani silnej seksualizacji oraz promocji rozwiązłości płciowej, co przyniesie dokładnie odwrotny efekt!

Wie Pan do czego doszło już na zachodzie?

Organizacje obywatelskie otwarcie apelują do rodziców o zabieranie dzieci ze szkół. Ostatnio szczególnie dramatyczna sytuacja jest w Kalifornii w USA, gdzie w maju zatwierdzono "Ramy edukacji zdrowotnej" dla przedszkolaków. Małe dzieci będą szczegółowo zapoznawać się z instrukcjami na temat patologii seksualnych takich jak transseksualizm, masturbacja, homoseksualizm, seks z wieloma partnerami, sadomasochizm. Nie ma żadnych granic!

Na okładce jednego z podręczników do takiej "edukacji" w Kalifornii znajduje się chłopiec przebrany za dziewczynkę. Przedszkolaki dowiedzą się z niego, że istnieje nieskończenie wiele płci, w których można sobie dowolnie wybierać. Z kolei dla nastolatków przygotowano specjalny przewodnik po perwersjach seksualnych, który uczy jak angażować się w niemal każdą, fizycznie możliwą, formę rozwiązłości.

Jednocześnie, "parady równości", odbywające się od wielu lat na zachodzie Europy i w Ameryce, przyzwyczaiły już tamtejsze społeczeństwa do widoku scen takich jak poniżej. Nikt nie reaguje bo nie ma już na co reagować - wszyscy się z tym oswoili i przywykli do zła.

Przemoc seksualna

Panie ##Odmienione_imie##, czy już wkrótce tak mają wyglądać ulice naszych miast?

Nie możemy do tego dopuścić. Kluczem do zwycięstwa jest budzenie sumień i świadomości Polaków oraz mobilizacja kolejnych osób do działania w obronie dzieci i przyszłości naszego kraju.

Tydzień temu pisałem Panu o naszej akcji skierowanej do klientów sieci IKEA, która zaangażowała się w promocję ideologii LGBT w Polsce i zwolniła jednego ze swoich pracowników, który nie chciał brać udziału w promocji deprawacji. Na reakcję aktywistów homoseksualnych wobec naszych działań nie musieliśmy długo czekać.

Odwet przyszedł jeszcze tej samej nocy. Po zakończeniu pikiety pod IKEA odstawiliśmy jedną z naszych furgonetek na zamknięty parking. Kilka godzin później, auto zostało zdewastowane przez aktywistów LGBT. Koszt mycia samochodu z farby i sprayu oraz wymiana bannerów to ok. 2000 zł.

Dewastacja

Będziemy kontynuować regularne pikiety pod IKEA jednak w najbliższym czasie najbardziej angażująca będzie dla nas dalsza część akcji Stop Pedofilii. Sejm ma teraz trzy miesiące na poddane naszego projektu pod głosowanie. Każdego dnia musimy docierać z informacją o akcji i prawdą na temat "edukacji" seksualnej i deprawacji LGBT do kolejnych rodzin, szkół, nauczycieli i wychowawców. W ten sposób o zagrożeniu dowiedzą się kolejne osoby i zwiększy się poparcie społeczne dla projektu. Zamierzamy także prowadzić akcję informacyjną wśród polityków.

Aby móc robić to skutecznie, potrzebujemy Pańskiej pomocy. Żeby dotrzeć z przekazem do możliwie wielu odbiorców i kontynuować akcję Stop Pedofilii, w najbliższym miesiącu potrzebujemy co najmniej 13 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, żeby kontynuować ogólnopolską akcję Stop Pedofilii i dotrzeć z prawdą o planach lobby LGBT wobec naszych dzieci do kolejnych rodzin.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Ćwierć miliona Polaków poparło już projekt naszej ustawy. Tysiące kolejnych osób, które dowiadują się o zagrożeniu, chce działać w obronie dzieci. Nasza akcja daje im do tego niezbędne środki oraz radzi w jaki sposób przeciwstawiać się ideologii LGBT w swoim miejscu zamieszkania.

Sytuacja na Zachodzie jest dramatyczna. Polska wciąż się broni. Wynik tego starcia dobra ze złem zależy od naszego zaangażowania. Nie ukrywam, że bardzo liczę na pomoc z Pańskiej strony.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!