Szanowny Panie [[!personaliztions]],

zbliża się Wielkanoc, świętujemy zmartwychwstanie Tego, który pokonał śmierć. Te chwile są dla nas okazją do refleksji nad walką, którą toczymy każdego dnia. Chciałabym krótko opowiedzieć Panu o ostatnich wydarzeniach i złożyć życzenia błogosławionych Świąt.

Jak Pan wie, dzięki pomocy dobrych ludzi rozpoczęliśmy ogólnopolską akcję Szpitale bez aborterów. Wpływamy na lekarzy aby przestali zabijać dzieci, wywieramy presję na władze szpitali i informujemy Polaków, gdzie dokładnie morduje się nienarodzonych.

Początek naszej akcji jest bardzo obiecujący, a skala kłamstw i nienawiści, jaką skierowały przeciwko nam środowiska proaborcyjne, umacnia nas w słuszności podjętych działań.

W zeszłym tygodniu stacja TVN24 wyemitowała materiał na temat naszej Fundacji. Reportaż miał pokazać nas w jak najgorszych barwach. Temu służą ciemne kadry i dramatyczna muzyka w tle. Nawet TVN nie był jednak w stanie poradzić sobie z prostą prawdą o naszej działalności. Jesteśmy niestrudzeni, walczymy bezustannie, mamy wsparcie tysięcy ludzi dobrej woli, działamy skutecznie w całej Polsce i pokazujemy aborcję taką, jaka jest – okrutną, barbarzyńską, nieludzką.

TVN

Nasi wolontariusze cały czas są ciągani po sądach. Ostatnio Adam Kulpiński z Krakowa, weteran procesów za pokazywanie prawy o aborcji, znów został uniewinniony. Tym razem Sąd uznał, że wieszanie wielkoformatowych bannerów pokazujących ofiary aborcji jest zgodne z prawem. W uzasadnieniu wyroku Sąd powoływał się na konstytucyjnie zagwarantowaną wolność głoszenia poglądów.

Chcemy aborcjonistom na cały głos powiedzieć: Nie straszne nam Wasze szykany i pozwy. Prawda zawsze zwycięża. Zwycięży też cywilizacja życia!

Chrystus zmartchwychwstając odniósł ostateczne zwycięstwo nad śmiercią. My możemy mieć udział w tym zwycięstwie walcząc. Okazji do walki w świecie zdominowanym przez cywilizację śmierci nie brakuje. Niech zmartchwychwstały Wódz Życia prowadzi nas do wiecznej ojczyzny.

Życzenia

Niech miłość do dzieci zagrożonych aborcją przynagla nas do działania a radość i pewność zwycięstwa niech towarzyszy naszej walce.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło - Fundacja Pro-Prawo do Życia

Chcemy zmusić szpitale do tego aby przestały zabijać dzieci. Będziemy wywierać presję na władze szpitali i informować Polaków, gdzie dokładnie morduje się nienarodzonych. Aż do skutku.

Czy to może się udać? Tak! W rzeszowskim szpitalu Pro Familia zabijano nienarodzonych. Dzięki wywieranej przez nas presji, wszyscy tamtejsi lekarze zaprzestali mordowania.

Sami jesteśmy w stanie pokryć jedynie małą część niezbędnych wydatków. Liczymy na Twoją pomoc, liczymy na Twoje wsparcie. Jesteśmy w tej chwili jedyną szansą, jaką mają dzieci.

Wesprzyj akcję!