Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

10 letnie dzieci zostały ukarane za odmowę wzięcia udziału w zajęciach szkolnych z okazji "miesiąca dumy gejowskiej"!

Do tego skandalicznego wydarzenia doszło w szkole podstawowej Heavers Farmer Primary School na południu Londynu. Cała klasa miała uczestniczyć w zajęciach o homoseksualistach, lesbijkach, biseksualistach i transseksualistach w ramach "miesiąca dumy gejowskiej LGBT". 10 letnia Kaysey nie wyraziła na to zgody i zapytała o możliwość zwolnienia z deprawacyjnych lekcji.

propaganda

„Nie ma takiej możliwości, lekcje są wpisane do programu nauczania”.

Usłyszała od dyrekcji i została zmuszona do udziału w propagandowych warsztatach. To jednak nie koniec problemów. Wraz ze swoim kolegą z klasy Farrelem została... zawieszona w prawach ucznia! Dziewczynka za sprzeciwianie się udziałowi w lekcjach LGBT a chłopiec za rzekome wypowiedzenie na głos, że "LGBT jest głupie". Dzieci otrzymały również karę w postaci kilkugodzinnego siedzenia w osobnej sali za "homofobię". Zostały także oskarżone o "życzenie homoseksualistom śmierci", co było całkowitą nieprawdą.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, Kaysey udzieliła wywiadu portalowi Christian Concern, w którym opowiada, że właśnie przez tego typu zajęcia jej rówieśnicy mają poważne zaburzenia tożsamości.

"Wcześniej tak nie było. Zanim się dowiedzieli, czym jest LGBT, byli pewni tego jakiej są płci. Teraz są niepewni czy są chłopcem czy dziewczynką, a także czy są biseksualne czy homoseksualne.”

Mówi o swoich kolegach i koleżankach 10 letnia uczennica.

„Patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką.”

Dodaje Kaysey. W Wielkiej Brytanii bardzo szybko rośnie liczba transseksualnych dzieci. Niedawno informowaliśmy, że rocznie zgłasza się w tej sprawie 2000 nieletnich, a zgody na hormonalną zmianę płci są wydawane nawet dzieciom, które nie ukończyły 10 lat. To rezultaty "edukacji" seksualnej LGBT skierowanej do najmłodszych.

Ten tęczowy terror wciąż narasta i bez przerwy słyszymy o kolejnych jego ofiarach.

W Szkocji 17 letni uczeń został wyrzucony ze szkoły za stwierdzenie podczas lekcji, że "istnieją tylko dwie płcie". Takie sformułowanie okazało się całkowicie nieakceptowalne w tej placówce oraz sprzeczne ze statutem tej szkoły!

W Norwegii dwie "edukatorki" seksualne otwarcie przyznały, że zadawały dzieciom (głównie dziewczynkom) masturbację jako zadanie domowe!

„Kobiety, które się same zaspokajają, są wielkim tabu. Dziewczynkom wmawia się, że tak się nie robi. Podczas studiów obie uczyłyśmy w szkołach edukacji seksualnej i zadanie domowe często było takie, zwłaszcza dla dziewczyn: masturbować się w domu."

Zalecały uczniom "edukatorki". Prowadzone przez nie zajęcia były zgodne ze standardami WHO, które przewidują naukę czerpania radości z masturbacji już w wieku 0-4 lat.

Panie ##Odmienione_imie##, żądania lobby LGBT oparte są na ideologii, która ma charakter totalny i nie ogranicza się tylko do szkół i przedszkoli. Ona chce obejmować wszystkie dziedziny naszego życia.

Brytyjski koncern Procter&Gamble zmienił właśnie nazwę produkowanego przez siebie płynu do mycia naczyń. Płyn Fairy ma się teraz nazywać Fair a na jego butelce pojawi się tęczowa flaga lobby LGBT. Celem zmiany jest sprowokowanie ludzi do dyskutowania na temat homoseksualizmu w kuchni, gdzie często cała rodzina spotyka się przy przygotowywaniu posiłków.

Fairy

"Tęczowa flaga na opakowaniu jest przyjemnym i widocznym sposobem na pokazanie wsparcia i jako gej z zadowoleniem to przyjmuję, ale chcę mieć pewność, że wykorzystujemy siłę, jaką mamy jako marka, by zachęcać do rozmów [o homoseksualizmie]."

Mówi Brent Miller, aktywny homoseksualista i lider komunikacji LGBT w firmie Procter&Gamble. Co więcej, koncern zamierza publikować rozmowy wideo, które mają spowodować większą otwartość i pozytywne wypowiadanie się na temat homoseksualistów. Zadeklarował również, że z każdej sprzedanej butelki płynu do mycia naczyń przekaże określoną kwotę na wsparcie organizacji lobbystycznych LGBT.

W ten sposób rozwija się homoseksualna rewolucja. Wielkie koncerny, międzynarodowe korporacje i rządy państw zachodnich przeznaczają setki milionów dolarów na propagandę LGBT, której jednym z głównych celów jest deprawacja i seksualizacja dzieci.

Na zachodzie skala tęczowego terroru jest tak wieka, że ludzie boją się wyrażać swoje zdanie. Już od najmłodszych lat zastrasza się dzieci i wpaja się im, że nie wolno krytykować homoseksualizmu. Za sprzeciw wobec propagandy LGBT usuwa się uczniów ze szkoły a dorosłych z pracy. Te prześladowania dotarły już do Polski.

Tydzień temu pisałem Panu o sprawie pracownika polskiego oddziału IKEA, który został dyscyplinarnie zwolniony za wyrażenie swojego prywatnego zdania na temat promocji homoseksualizmu na wewnętrznym forum firmy. Posłużył się przy tym cytatami z Pisma Św.

Pan Tomasz na co dzień chciał po prostu dobrze wykonywać swoje obowiązki. W jego umowie o pracę nie było mowy o angażowaniu się w ideologię LGBT, która została mu narzucona przez zarząd firmy. Oprócz niego ucierpiało kilku innych pracowników, którzy zostali upomnienie za polubienie postu Pana Tomasza w wewnętrznej sieci IKEA.

Jeżeli nie będziemy reagować na tego typu prześladowania, terror politycznej poprawności LGBT rozpowszechni się w Polsce na wielką skalę. Musimy działać, głośno mówić prawdę i mobilizować innych ludzi do działania.

Panie ##Odmienione_imie##, właśnie dobiega końca zbiórka podpisów pod projektem naszej ustawy Stop Pedofilii, której celem jest zablokowanie aktywistom LGBT i "edukatorom" seksualnym możliwości deprawacji naszych dzieci. Z radością Pana informuję, że na chwilę obecną udało się nam zebrać ponad 100 000 podpisów! Mamy więc wystarczającą liczbę aby za tydzień złożyć projekt w Sejmie!

Podpisy

Każdego dnia do naszego biura spływają tysiące kolejnych podpisów z całego kraju. Tysiące Polaków sprzeciwia się w ten sposób homoseksualnej propagandzie i wyraża poparcie dla konkretnych i stanowczych działań w obronie najmłodszych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również nasz poradnik "Jak powstrzymać pedofila?". Każdego tygodnia trafia on nawet do kilku tysięcy (!) nowych odbiorców, którzy dowiadują się prawdy na temat planów lobby LGBT wobec ich dzieci.

Nasze antypedofilskie samochody, wyposażone w duże plakaty informujące o prawdziwych celach "edukacji" seksualnej LGBT, bez przerwy jeżdżą po kolejnych miastach Polski. Przez ostatnie tygodnie auta były nieustannie obecne m.in. na ulicach Poznania, Opola, Warszawy, Bydgoszczy i Wrocławia. Obecnie prowadzą akcję w Kielcach, przed planowaną "paradą równości" LGBT w tym mieście.

Toczymy działania na ogólnopolską skalę. Końcowe dni inicjatywy ustawodawczej, zbiórki podpisów, dystrybucja poradników, codzienne pikiety i akcje samochodowe - to wszystko pochłania ogromną ilość pracy naszych wolontariuszy. Do tego musimy zaangażować się jeszcze w działania przeciwko terrorowi tęczowej poprawności, który chcą nam narzucić międzynarodowe koncerny.

Wyrzucony z IKEA Pan Tomasz będzie dochodził swoich praw na drodze sądowej. Proces z pewnością będzie długi a IKEA już teraz robi wszystko aby przemilczeć całą sprawę, która może negatywnie odbić się na wizerunku i dochodach firmy. Jeżeli nie zostaną podjęte żadne działania społeczne przeciwko łamaniu sumień pracowników i zmuszaniu ich do promocji homoseksualizmu i ideologii LGBT, inne korporacje i przedsiębiorstwa poczują się bezkarne i pójdą w ślady IKEA.

A wtedy za "homofobię", czyli jakąkolwiek krytykę homoseksualizmu, zaczną się masowe zwolnienia. W konsekwencji, zastraszeni Polacy będą milczeć na ten temat ideologii LGBT, która z łatwością rozprzestrzeni się w naszym kraju.

W związku z tym, rozpoczynamy regularne akcje i pikiety pod firmą IKEA.

O naszej kampanii piszą już media. Pierwsza akcja odbywa już dzisiaj w godzinach 15:00-20:00 pod jednym z najbardziej uczęszczanych przez klientów sklepów IKEA w Jankach pod Warszawą. Kolejne akcje zostaną przeprowadzone w czwartek, piątek i sobotę. Domagamy się przeprosin i zadośćuczynienia ze strony IKEA dla zwolnionego pracownika i jego kolegów. Będziemy również informować klientów IKEA o całej sytuacji oraz o zaangażowaniu firmy w promocję deprawacji seksualnej i politycznych postulatów LGBT.

Korporacje LGBT

Kilka lat temu z sukcesem przeprowadziliśmy podobną kampanię przeciwko szokującej akcji sieci Empik, która do promocji w okresie Bożego Narodzenia wykorzystała satanistę i promotorkę aborcji. W całym kraju pod salonami Empik odbywały się pikiety a media rozpisywały się o sprawie. Dzięki temu sieć wycofała się ze skandalicznych działań a jej prezes oficjalnie za to przeprosił. Teraz musimy organizować regularnie akcje pod IKEA. W najbliższym miesiącu potrzebujemy na to ok. 6 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, aby poinformować klientów IKEA o zaangażowaniu firmy w deprawację seksualną dzieci oraz o łamaniu sumień jej pracowników.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Na zachodzie Europy i w USA wielkie koncerny i przedsiębiorstwa aktywnie wspierają ideologię LGBT. Standardem jest posiadanie wewnętrznych działów poświęconych promocji homoseksualizmu wśród pracowników firmy oraz przekazywanie milionów dolarów na promocję deprawacji seksualnej.

W Polsce to wszystko dopiero się zaczyna. Czy pójdziemy tą samą drogą co zachód i ugniemy się przed terrorem tęczowej ideologii? To zależy tylko od nas i od naszego zaangażowania. Dlatego raz jeszcze proszę Pana o wsparcie naszej akcji..

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!