Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

nasza antypedofilska akcja rozwija się w Gdańsku.

Dzięki naszym Darczyńcom, na ulice Gdańska wyjechały auta, które, z okazji zbliżających się wyborów, pokazują prawdę o aborcji i pedofilii. Szczególne zainteresowanie budzi samochód informujący o powiązaniach homoseksualizmu z molestowaniem dzieci. Akcja wywołuje wielkie poruszenie w mieście.

Akcja samochodowa

Każdego dnia prawda o pedofilii dociera do dziesiątków tysięcy mieszkańców Gdańska. Sprawę opisują tamtejsze media a odzew mieszkańców jest ogromny. Tylko na jednym z trójmiejskich portali internetowych ponad 700 osób zaangażowało się w dyskusję na temat akcji a wypowiedzi popierające nasze działania mają tysiące "polubień".

- "Wreszcie głos rozsądku ze strony społeczeństwa! Popieram!"
- "Brawo, świetna akcja. Tak trzymać."
- "Popieram akcję w 100%!!!!! Oby więcej takich odważnych inicjatyw w tym zakłamanym, opętanym poprawnością świecie."
- "Powinien jeździć codziennie"

to tylko niektóre z komentarzy mieszkańców Gdańska. Już niedługo, w ramach akcji "Stop Pedofilii", rozpoczniemy w tym mieście również dystrybucję naszego poradnika dla rodziców i nauczycieli, który zawiera konkretne rady pozwalające obronić dzieci przed pedofilami i deprawatorami seksualnymi.

Wie Pan dlaczego musimy działać tak intensywnie?

Kilka miesięcy temu zastępca prezydenta miasta Gdańsk Piotr Kowalczuk wysłał oficjalny list do wszystkich dyrektorów szkół w tym mieście, w których poinformował, że zajęcia oswajające dzieci z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi mają być obowiązkowe!

Co więcej, Kowalczuk jednoznacznie wmawiał dyrektorom i nauczycielom, że "nauka" o homoseksualizmie należy do... podstawy programowej, w związku z czym koniecznie należy zapoznać z nim wszystkie dzieci bez wyjątku.

Jego list był także próbą szantażu i zastraszenia tych wszystkich nauczycieli, którzy nie wyrażają zgody na deprawację powierzonych im dzieci. Dyrektorzy powoływani są przez władze miasta, więc każdy, kto opowie się przeciwko deprawacji forsowanej przez gdański ratusz i lobby pedofilskie, może czuć się zagrożony wizją utraty pracy lub odwołania ze stanowiska.

To wszystko dzieje się nie tylko w Gdańsku. Za przykładem tego miasta idą już kolejne. Tydzień temu do szokujących wydarzeń doszło w Warszawie.

W jednym ze stołecznych liceów uczniowie zatańczyli na studniówce poloneza... w parach jednopłciowych. Wszystko w geście "solidarności" z homoseksualistami.

"Tańczymy poloneza równości, bo kochamy i wspieramy naszych homoseksualnych przyjaciół"

mówią uczniowie w specjalnym spocie reklamowym, przygotowanym do promocji tego propagandowego wydarzenia. W ostatniej scenie tego nagrania widzimy dwie całujące się licealistki i słyszymy słowa: "każdy ma prawo kochać kogo chce."

Tę akcję wymyśliło stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, będące częścią międzynarodowego lobby deprawacyjnego. To jego aktywiści namówili dyrekcję i uczniów szkoły do zatańczenia "poloneza równości". Do organizacji studniówek w ten sam sposób namawiają również inne szkoły. Wszystko po to aby oswoić jak największą liczbę uczniów z homoseksualizmem. Ale to nie jedyne ich działania.

W poniedziałek 18 lutego prezydent stolicy Rafał Trzaskowski uroczyście podpisał tzw. Warszawską Deklarację LGBT, przygotowaną i podsuniętą mu właśnie przez stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. Jej zapisy są wstrząsające.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, Deklaracja ma charakter uroczystego, politycznego zobowiązania prezydenta wobec warszawskich homoseksualistów. Co obiecuje w niej Trzaskowski?

Wprowadzenie we wszystkich stołecznych szkołach "edukacji" seksualnej i zajęć oswajających dzieci z homoseksualizmem. Co więcej, w każdej warszawskiej szkole ma być zatrudniona osoba, której celem będzie pilnowanie "praw homoseksualistów" na terenie placówki!

W tym samym dokumencie, Trzaskowski zadeklarował objęcie patronatem tzw. "parady równości", która w czerwcu przejdzie ulicami Warszawy. W jej trakcie ma zostać utworzona specjalna strefa dla dzieci, w której najmłodsi będą oswajać się z homoseksualizmem.

Na zachodzie Europy dzieci biorą czynny udział w "paradach równości". Deprawatorzy chcą aby tak samo było w Polsce.

Dzieci na paradzie

To wszystko obiecał Trzaskowski lobby homoseksualnemu i uroczyście zadeklarował realizację tych postulatów. Niech Pan zwróci uwagę, że głównymi żądaniami deprawatorów są kwestie związane z dziećmi. Oswajanie młodego pokolenia Polaków z homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi to dla nich najwyższy priorytet. Dlaczego?

Bo równolegle stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, wraz z dziesiątkami innych tego typu organizacji, prowadzi intensywną kampanię polityczną na rzecz legalizacji w Polsce "małżeństw" homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci. Wszystko dzięki gigantycznym dotacjom finansowym, które płyną od zagranicznych fundacji i korporacji.

Kilka miesięcy temu jeden ze szczecińskich radnych sporządził listę działających w Polsce organizacji lobby pedofilskiego, deprawacyjnego i aborcyjnego, które finansowane są z zagranicy. Miłość Nie Wyklucza tylko z jednego źródła otrzymało ponad 100 000 złotych. Dziesiątki innych, podobnych organizacji otrzymało dotacje na łączną kwotę wielu milionów złotych.

Wszystko po to aby:

- oswoić polskie dzieci z homoseksualizmem za pomocą "edukacji" seksualnej
oraz
- zalegalizować "małżeństwa" homoseksualne z możliwością adopcji poprzez oswojenie całego społeczeństwa z patologiami seksualnymi

W ten sposób rozbudzone seksualnie dzieci staną się łatwym łupem dla pedofilów, którzy nie tylko będą obecni we wszystkich szkołach i przedszkolach, ale również będą mogli adoptować dzieci na własność. To nie jest żadna odległa przyszłość. Sytuacja już teraz jest dramatyczna.

Według opublikowanych kilka dni temu oficjalnych statystyk polskiej policji, o ponad jedną trzecią wzrosła w ubiegłym roku liczba nadużyć seksualnych wobec dzieci. Największy wzrost dotyczy utrwalania, posiadania i rozpowszechniania dziecięcej pornografii. Jeśli nic nie zrobimy, te statystyki będą się zwiększały z dnia na dzień, gdyż deprawatorzy seksualni wydają kolejne miliony złotych na propagandę zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Dzięki naszym Darczyńcom tylko w ostatnim czasie stworzyliśmy poradnik dla rodziców i nauczycieli "Jak powstrzymać pedofila" oraz rozpoczęliśmy kampanię antypedofilską w Gdańsku. Teraz musimy podjąć kolejne kroki.

Panie ##Odmienione_imie##, w związku z sytuacją w Warszawie, zamierzamy wysłać na ulice stolicy kolejny antypedofilski samochód, którego celem będzie dotarcie z prawdą o pedofilii i deprawacji do mieszkańców tego miasta. Odbiór akcji w Gdańsku jest żywiołowy i pozytywny. Dostajemy liczne sygnały o potrzebie jej kontynuowania. Na podobny efekt liczę w Warszawie.

Akcja samochodowa

Deprawatorzy i sprzyjający im politycy z innych miast patrzą na Gdańsk i Warszawę licząc na to, że przemoc seksualna wobec dzieci nie spotka się z oporem społecznym, dzięki czemu dostaną zielone światło na wprowadzenie "edukacji" seksualnej i organizację "parad równości" w swoim mieście. Nie pozwólmy im na to.

Obudźmy świadomość Polaków aby zmobilizować rodziców do walki o dzieci oraz o szkoły i przedszkola wolne od deprawacji. Na organizację akcji w Warszawie, w ramach której antypedofilskie auto będzie jeździło po stołecznych ulicach, potrzebujemy 12 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby dotrzeć z prawdą o pedofilii do rodziców z Warszawy i ostrzec ich przed planami deprawatorów seksualnych wobec ich dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Zgodnie z zapowiedziami Rafała Trzaskowskiego i lobby LGBT, w każdej warszawskiej szkole ma być obecny aktywista homoseksualny, który będzie odpowiedzialny za oswajanie dzieci i młodzieży z patologiami. Wszystkie dzieci mają także zostać poddane "edukacji" seksualnej.

Jeżeli nie będziemy reagować, ten sam plan będzie realizowany w kolejnych miastach. Do zwycięstwa zła potrzeba tylko tego, aby ludzie dobrzy nic nie robili. Liczę na Pana pomoc.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: jeśli ma Pan dzieci w szkole, zachęcam Pana do złożenia u dyrektora przygotowanego przez naszą Fundację oświadczenia, którego celem jest zablokowanie działań deprawatorów seksualnych.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!