Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

dziękuję za wzięcie udziału w akcji, jakie nasza Fundacja organizuje w internecie.

Naszym celem jest ratowanie życia dzieci przed aborcją oraz informowanie Polaków o zagrożeniach płynących z ideologii LGBT i tzw. "edukacji" seksualnej. Chciałbym krótko o tym Panu opowiedzieć a także wyjaśnić, w jaki sposób działamy w obecnej sytuacji restrykcji i ograniczeń związanych z wirusem.

Każdego roku organizujemy w całym kraju ok. 1000 antyaborcyjnych pikiet, z którego duża część to akcje bezpośrednio pod wejściami do szpitali, które prowadzimy w ramach naszej akcji „Szpitale bez aborterów”. Czy wie Pan dlaczego stoimy głównie w tych miejscach?

Akcje antyaborcyjne

Bo każdego dnia 3 kobiety w Polsce przeprowadzają aborcję. Tak nieludzkie barbarzyństwo to efekt kłamstw i manipulacji, powtarzanych od kilkudziesięciu lat przez zwolenników aborcji. Wmówili Polakom, że aborcja to „przerywanie ciąży” lub „zabieg” a nienarodzone dziecko to „płód” albo „zlepek komórek”, który można usunąć. Z tej nieświadomości korzystają pseudolekarze, którzy dokonują mordów w szpitalach.

Nasza Fundacja działa aby ratować dzieci poprzez pokazywanie prawdy o aborcji i zmianę świadomości Polaków. Dzięki naszym plakatom Polacy dowiadują się, że aborcja to okrutne morderstwo na nienarodzonym dziecku. To natychmiast budzi ich sumienia.

Mam liczne świadectwa kobiet mówiących, że nigdy nie zabiłyby swoich dzieci gdyby wiedziały, czym jest aborcja. Zdarzało się, że kobiety idące do ginekologa na aborcję zawracały do domu widząc nasze plakaty. W wyniku naszych akcji, szpital w Rzeszowie całkowicie zaprzestał wykonywania aborcji. W innych szpitalach, pod którymi działamy, liczba aborcji spada.

Do naszej Fundacji regularnie zgłaszają się również kobiety, które w trakcie ciąży były namawiane do aborcji przez personel szpitala. Nie zrobiły tego gdyż wiedziały, że noszą pod swoim sercem maleńkiego człowieka a nie „zlepek komórek”, jak próbują wmówić im aborcjoniści. Jednak jeszcze nie każda kobieta ma tę świadomość i giną kolejne dzieci.

Obecnie pikiety pod szpitalami są poważnie ograniczone przez restrykcje związane z wirusem. Przed wejściami do placówek, których zabija się dzieci, parkujemy więc samochody oklejone antyaborcyjnymi grafikami. Auta są doskonale widoczne przez wchodzących, w tym kobiety, które rozważają dokonanie aborcji. To jednak jeszcze nie wszystko.

Akcja

Nasze antyaborcyjne samochody jeżdżą po ulicach polskich miast i pokazują prawdę o aborcji. Oprócz grafik są wyposażone w megafony za pomocą których mówimy czym jest i jak wygląda dzieciobójstwo w łonach matek. Dzięki naszym sympatykom i Darczyncom prowadzimy także portal Stronazycia.pl, na którym regularnie publikujemy nowe materiały informacyjne na temat realiów aborcji w Polsce.

Aborcyjna propaganda to jednak nie jedyny sposób działania biznesu aborcyjnego, który namawia do aborcji również za pomocą tzw. "edukacji" seksualnej. Wie Pan co się za tym kryje?

Nasi rodacy nie wiedzą jak na zachodzie wygląda "edukacja" seksualna, którą aborcjoniści i aktywiści LGBT chcą wprowadzić w Polsce. Szczególnie szokująca i przerażająca jest sytuacja w Niemczech, gdzie "edukacja" seksualna od lat jest obowiązkowa.

- „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”,
- „łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy”,
- „prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych.

To nie są cytaty z pisma pornograficznego. To fragmenty książeczki do "edukacji" seksualnej dla niemieckich przedszkolaków! Od najmłodszych lat rozbudza się tam dzieci seksualnie i zachęca do masturbacji.

Taka "edukacja" seksualna prowadzona jest w Niemczech, i innych krajach Europy zachodniej, w oparciu o Standardy Edukacji Seksualnej WHO. Wiecie Państwo jakie wytyczne znajdują się w tym dokumencie?

- w wieku 4 lat dzieci mają czerpać radość i przyjemność z masturbacji,
- w wieku 6 lat dzieci muszą umieć sprawnie wyrażać zgodę na seks,
- w wieku 9 lat dzieci powinny uczyć się o pierwszych doświadczeniach seksualnych i orgazmie.

Już od kilku lat "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT wchodzą do szkół w całej Polsce i rozbudzają dzieci seksualnie. Pod płaszczykiem lekcji o "tolerancji", "różnorodności" czy "zapobieganiu HIV", oswajają uczniów z masturbacją, homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi. To wstęp do tego, aby wprowadzić obowiązkowe zajęcia z "edukacji" seksualnej według Standardów WHO.

Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu, masturbacji i rozwiązłości seksualnej wśród dzieci i młodzieży oraz forsowania „edukacji” seksualnej opartej o Standardy WHO w polskich szkołach, istnieje pilna potrzeba ochrony najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną oraz informowania rodziców o zagrożeniu. Tym właśnie zajmuje się nasza Fundacja.

Akcja

Dzięki wsparciu naszych Darczyńców, prowadzimy ogólnopolską akcję Stop Pedofilii, której celem jest uniemożliwienie "edukatorom" seksualnym i aktywistom LGBT deprawacji naszych dzieci.

Za pomocą pikiet, bannerów, billboardów i samochodów oklejonych grafikami, w całym kraju pokazujemy prawdę o "edukacji" seksualnej i planach lobby LGBT wobec dzieci. Nasz całkowicie niezależny przekaz dociera do tysięcy Polaków dziennie.

Wydaliśmy również pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców i nauczycieli pt. "Jak powstrzymać pedofila?". To pierwsza w Polsce darmowa publikacja, która otwarcie demaskuje prawdziwe oblicze deprawatorów i w prostym języku wyjaśnia powiązania między homoseksualizmem, pedofilią i "edukacją" seksualną".

Z poradnika dowie się Pan m.in.:

- w jaki sposób oswaja się polskie dzieci z patologiami seksualnymi?
- czym jest "edukacja" seksualna, którą forsuje się w polskich szkołach i przedszkolach?
- jakich sztuczek używają deprawatorzy i w jaki sposób ich rozpoznać?
- o tym, że aktywiści homoseksualni i LGBT są skazywani za przestępstwa pedofilskie

Ale przede wszystkim dowie się Pan, w jaki sposób obronić dzieci przed pedofilami w swoim miejscu zamieszkania, w szczególności w szkole lub przedszkolu Pańskich dzieci.

Okladka

Może Pan zamówić poradnik za darmo za pomocą naszej strony stoppedofilii.pl. Może go Pan otrzymać e-mailem w wersji elektronicznego e-booka PDF, możemy go również wysłać do Pana w wersji papierowej aby mógł Pan dać go swoim znajomym po skończonej lekturze. Od początku 2019 roku rozprowadziliśmy już ponad 115 000 egzemplarzy tej publikacji.

Z inicjatywy naszej Fundacji powstał również obywatelski projekt ustawy "Stop Pedofilii", pod którym podpisało się ponad 300 000 Polaków. Aktualnie trwają nad nim prace w Sejmie.

Według proponowanych zmian, karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 będzie podlegał ten, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego. Jednocześnie ten, kto będzie propagował lub pochwalał podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając na terenie szkoły lub placówki oświatowej, będzie podlegał karze pozbawienia wolności do lat 3.

To bardzo potrzebna ustawa, na której szybkie przyjęcie liczymy!

Raz jeszcze dziękuję Panu za wzięcie udziału w naszej internetowej akcji. Cieszę się, że mogłem przedstawić działalność naszej Fundacji. Wkrótce będę informować Pana o naszych kolejnych działaniach w obronie dzieci.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: Zachęcam Pana do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz odwiedzin na stronach stopaborcji.pl oraz stoppedofilii.pl.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!