Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

dziękuję za oddanie głosu w naszej sondzie na temat tzw. "edukacji" seksualnej LGBT, którą forsuje się obecnie w polskich szkołach.

Cieszę się, że ma Pan na ten temat swoje zdanie. Niestety, większość Polaków nie ma pojęcia o zagrożeniu, które czyha na ich dzieci...

Nasi rodacy nie wiedzą jak wygląda "edukacja" seksualna, którą aktywiści LGBT chcą wprowadzić w Polsce, w krajach Europy zachodniej. Szczególnie szokująca i przerażająca jest sytuacja w Niemczech, gdzie "edukacja" seksualna od lat jest obowiązkowa.

Stop pedofilii

- „dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne”,
- „łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy”,
- „prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych.

To nie są cytaty z pisma pornograficznego. To fragmenty książeczki do "edukacji" seksualnej dla niemieckich przedszkolaków! Od najmłodszych lat rozbudza się tam dzieci seksualnie i zachęca do masturbacji. Rodzice, nauczyciele i wychowawcy są specjalnie instruowani w tym kierunku:

„Dziecko potrzebuje początkowo pomocy dorosłych, aby na przykład zrozumieć, że niektórym ludziom może być nieprzyjemnie, kiedy przy wspólnym posiłku się masturbuje. Byłoby dobrze, gdyby wraz z prośbą rodziców, aby takie dotykanie w konkretnych sytuacjach przerywać, szła w parze propozycja, że dziecko może się dalej pieścić w swoim pokoju, gdzie nikt mu nie będzie przeszkadzał.”

To fragment broszury „Miłość, ciało i zabawy w doktora", która była w użytku w Niemczech i Szwajcarii. Wydrukowano aż 650 000 egzemplarzy i była rozdawana wychowawcom w przedszkolach i szkołach oraz lekarzom rodzinnym i pracownikom naukowym.

Taka "edukacja" seksualna prowadzona jest w Niemczech, i innych krajach Europy zachodniej, w oparciu o Standardy Edukacji Seksualnej WHO. Wie Pan jakie wytyczne znajdują się w tym dokumencie?

- w wieku 4 lat dzieci mają czerpać radość i przyjemność z masturbacji,
- w wieku 6 lat dzieci muszą umieć sprawnie wyrażać zgodę na seks,
- w wieku 9 lat dzieci powinny uczyć się o pierwszych doświadczeniach seksualnych i orgazmie.

Już od kilku lat "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT wchodzą do szkół w całej Polsce i rozbudzają dzieci seksualnie. Pod płaszczykiem lekcji o "tolerancji", "różnorodności" czy "zapobieganiu HIV", oswajają uczniów z masturbacją, homoseksualizmem i innymi patologiami seksualnymi. To wstęp do tego, aby wprowadzić obowiązkowe zajęcia z "edukacji" seksualnej według Standardów WHO.

Panie ##Odmienione_imie##, wobec agresywnej promocji homoseksualizmu, masturbacji i rozwiązłości seksualnej wśród dzieci i młodzieży oraz forsowania „edukacji” seksualnej opartej o Standardy WHO w polskich szkołach, istnieje pilna potrzeba ochrony najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną oraz informowania rodziców o zagrożeniu.

Tym właśnie zajmuje się nasza Fundacja.

Dzięki wsparciu naszych Darczyńców, prowadzimy ogólnopolską akcję Stop Pedofilii, której celem jest uniemożliwienie "edukatorom" seksualnym i aktywistom LGBT deprawacji naszych dzieci.

Akcja

Za pomocą pikiet, bannerów, billboardów i samochodów oklejonych grafikami, w całym kraju pokazujemy prawdę o "edukacji" seksualnej i planach lobby LGBT wobec dzieci. Nasz całkowicie niezależny przekaz dociera do tysięcy Polaków dziennie.

Wydaliśmy również pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców i nauczycieli pt. "Jak powstrzymać pedofila?". To pierwsza w Polsce publikacja, która otwarcie demaskuje prawdziwe oblicze deprawatorów i w prostym języku wyjaśnia powiązania między homoseksualizmem, pedofilią i "edukacją" seksualną".

Z poradnika dowie się Pan m.in.:

- w jaki sposób oswaja się polskie dzieci z patologiami seksualnymi?
- czym jest "edukacja" seksualna, którą forsuje się w polskich szkołach i przedszkolach?
- jakich sztuczek używają deprawatorzy i w jaki sposób ich rozpoznać?
- o tym, że aktywiści homoseksualni i LGBT są skazywani za przestępstwa pedofilskie

Ale przede wszystkim dowie się Pan, w jaki sposób obronić dzieci przed pedofilami w swoim miejscu zamieszkania, w szczególności w szkole lub przedszkolu Pańskich dzieci.

Okladka

Może Pan zamówić poradnik za darmo za pomocą naszej strony stoppedofilii.pl. Może go Pan otrzymać e-mailem w wersji elektronicznego e-booka PDF, możemy go również wysłać do Pana w wersji papierowej aby mógł Pan dać go swoim znajomym po skończonej lekturze. Od początku 2019 roku rozprowadziliśmy już ponad 115 000 egzemplarzy tej publikacji.

Z inicjatywy naszej Fundacji powstał również obywatelski projekt ustawy "Stop Pedofilii", pod którym podpisało się ponad 265 000 Polaków. W połowie lipca projekt trafił do Sejmu i w najbliższym czasie zostanie poddany pod głosowanie.

Według proponowanych zmian, karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 będzie podlegał ten, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego. Jednocześnie ten, kto będzie propagował lub pochwalał podejmowanie przez dzieci obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając na terenie szkoły lub placówki oświatowej, będzie podlegał karze pozbawienia wolności do lat 3.

To bardzo potrzebna ustawa, na której szybkie przyjęcie liczymy!

Panie ##Odmienione_imie##, kolejnym obszarem naszego działania jest obrona nienarodzonych dzieci i walka z aborcją w Polsce. To zjawisko niezwykle mocno łączy się z "edukacją" seksualną, która przyczynia się do zwiększenia liczby zabijanych w łonach matek dzieci. Ratujemy je poprzez pokazywanie prawdy o aborcji i zmienianie świadomości Polaków.

Każdego roku organizujemy w całym kraju ok. 1000 antyaborcyjnych pikiet, z którego duża część to akcje bezpośrednio pod wejściami do szpitali, które prowadzimy w ramach naszej akcji „Szpitale bez aborterów”. Czy wie Pan dlaczego stoimy głównie w tych miejscach?

Akcja

Bo każdego dnia 3 kobiety w Polsce przeprowadzają aborcję. Okłamane i zmanipulowane myślą, że idą na zwykły „zabieg”. Dzięki naszym plakatom dowiadują się, że to okrutne morderstwo na nienarodzonym dziecku. To natychmiast budzi ich sumienia.

Mam liczne świadectwa kobiet mówiących, że nigdy nie zabiłyby swoich dzieci gdyby wiedziały, czym jest aborcja. Zdarzało się, że kobiety idące do ginekologa na aborcję zawracały do domu widząc nasze plakaty. W wyniku naszych akcji, szpital w Rzeszowie całkowicie zaprzestał wykonywania aborcji. W innych szpitalach, pod którymi działamy, liczba aborcji spada.

Panie ##Odmienione_imie##, raz jeszcze dziękuję Panu za wzięcie udziału w naszej internetowej akcji. Cieszę się, że mogłem przedstawić Panu działalność naszej Fundacji. Wkrótce będę informować Pana o naszych kolejnych działaniach w obronie dzieci.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: Zachęcam Pana do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz odwiedzin na stronach stopaborcji.pl oraz stoppedofilii.pl.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!