Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

w ostatnią niedzielę środowiska homoseksualne zorganizowały tzw. Marsz Równości w Częstochowie. Deprawatorzy chcieli wejść na Jasną Górę, gdzie wcześniej dotarła pielgrzymka dzieci z kółek różańcowych. Ta zbieżność wydarzeń dobrze pokazuje intencje lobby LGBT. Ich celem jest deprawacja dzieci.

Jeżeli ktoś miałby co do tego wątpliwości, wystarczy zobaczyć do jak przerażających wydarzeń dochodzi na zachodzie. W mieście Ames w USA, na terenie publicznej biblioteki, aktywiści LGBT zorganizowali niedawno pokaz tańca erotycznego dla dzieci! Na scenie wystąpili transseksualni mężczyźni przebrani za kobiety (tzw. drag queens) a dzieci dawały im pieniądze za taniec jak striptizerom w nocnych klubach.

Deprawacja

Za to okropne zgorszenie odpowiada Ames Pride - organizacja LGBT, promująca homoseksualizm wśród mieszkańców miasta. Pracownicy biblioteki są z nią powiązani a finansują ją m.in. lokalna izba gospodarcza, miejskie firmy oraz Uniwersytet Stanowy Iowa. Dzięki temu może się odbywać m.in. coroczny festiwal "dumy gejowskiej", w trakcie którego przeprowadzane są wydarzenia "edukacyjne" dla dzieci.

Jak wygląda "edukacja" tego typu możemy zobaczyć na zdjęciach oraz nagraniu video, które trafiły do internetu. Pokazy erotycznego tańca LGBT reklamowano w mediach społecznościowych oraz na mieście za pomocą plakatów jako "rodzinną imprezę", odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych.

"To absolutnie przerażające. Jestem bibliotekarką i matką i nigdy w życiu nie pozwoliłabym moim dzieciom na uczestnictwo w czymś takim. Nie wiem jak ludzie mogą myśleć, że to jest normalne."

czytamy w jednym z licznych komentarzy, jakie pojawiły się w tej sprawie w internecie.

Panie ##Odmienione_imie##, ludzie myślą, że to jest normalne, gdyż od dawna są wystawieni na propagandę LGBT. Za pomocą "edukacji" seksualnej, mediów, internetu i wydarzeń na ulicach miast, promuje się homoseksualizm i rozwiązłość seksualną oraz wzmacnia obojętność na patologie i zboczenia. A głównymi adresatami deprawacyjnych treści są dzieci. W ten sposób lobby LGBT chce jeszcze bardziej zdeformować kolejne pokolenie.

W jednej ze szkół w Kalifornii 10 letnie dziewczynki zostały zmuszone do uczestnictwa w konkursie na najszybsze zakładanie prezerwatywy na sztucznego penisa. To element nowych wytycznych dotyczących "edukacji" seksualnej w tym stanie USA. W ramach tego typu zajęć, dzieci są również zachęcane m.in. do masturbacji oraz eksperymentowania z seksem analnym.

Te postulaty lobby LGBT są wspierane przez międzynarodowe koncerny i firmy, które coraz częściej dołączają do akcji deprawacyjnych. Szczególnie bulwersująca jest obecność w tym gronie korporacji zajmujących się produktami dla dzieci.

Cartoon Network, jeden z najpopularniejszych na świecie kanałów telewizyjnych, oglądany przez miliony dzieci, zachęcił niedawno swoich widzów do świętowania... miesiąca "dumy gejowskiej", jakim według aktywistów LGBT jest czerwiec.

Propaganda

"Życzymy wszystkim wesołego miesiąca dumy gejowskiej oraz zachęcamy wszystkich naszych widzów LGBT by trwać dumnie przez cały rok".

Ogłosiło Cartoon Network, udostępniając przy tym w mediach społecznościowych grafikę z tęczową flagą lobby LGBT w otoczeniu bohaterów kreskówek. Jednocześnie, Cartoon Network wypuściło z okazji "miesiąca dumy gejowskiej" specjalną serię odzieży z symbolami LGBT dla dzieci, którą można kupić za pomocą internetowego sklepu stacji.

Homoseksualna propaganda bez przerwy się nasila. Kilka dni temu wyemitowany został odcinek niezwykle popularnego serialu animowanego dla dzieci "My Little Pony", w którym zadebiutowała... para homoseksualnych kucyków-lesbijek, które wspólnie wychowują dziecko.

Michael Vogel, producent tego serialu, sam jest homoseksualistą. W jednym z wywiadów medialnych powiedział, że cieszy się z tego, iż przekaz LGBT trafi do dzieci. Vogel twierdzi również, że para homoseksualnych kucyków pojawia się w serialu po to, aby bajka odzwierciedlała dzieciom "rzeczywisty świat".

Propaganda LGBT

Panie ##Odmienione_imie##, świat rzeczywisty wygląda zupełnie inaczej.

Rok temu Tom Wyson, jeden z twórców i animatorów "My Little Pony", został skazany za posiadanie dziecięcej pornografii. Na jego komputerze znaleziono 60 000 zdjęć i 1625 filmów przedstawiających gwałty na dzieciach. O tym główny producent serialu już nie wspomina.

Ważniejsze dla niego jest to, aby przedstawić dzieciom fałszywy i wykrzywiony świat, w którym homoseksualizm i inne patologie seksualne są czymś powszechnym i normalnym. Wszystko po to aby rozbudzić dzieci seksualnie już od najmłodszych lat życia, aby stały się łatwym łupem dla pedofilów.

Kilka dni temu dziennikarze szwedzkiej gazety Svenska Dagbladet’s zorganizowali prowokację, której celem było sprawdzenie skali pedofilii na portalach internetowych należących do lobby LGBT. Na jednym z nich stworzyli fikcyjne konto 14-letniego "Davida", mieszkającego w Sztokholmie, który jeszcze nie przyznał się przed nikim do swoich skłonności homoseksualnych. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać.

Już po kilku minutach od założenia konta zaczęły spływać wiadomości zawierające propozycje seksu z 14 latkiem. Według dziennikarzy, ponad 100 mężczyzn kontynuowało rozmowę po upewnieniu się co do wieku chłopca.

Według relacji gazety, jednym z nich był lider Stockholm Pride, organizacji LGBT odpowiedzialnej za parady "dumy gejowskiej" w stolicy Szwecji. Miał on oferować chłopcu naukę seksu sadomasochistycznego oraz prosić dziecko o przesłanie nagich zdjęć i filmów. Z kolei dwa lata temu na jaw wyszła sprawa innego lidera Stockholm Pride, który został skazany za gwałt na 13 latku.

To wszystko, co na zachodzie Europy trwa od dawna, próbuje się obecnie wprowadzić w Polsce. Lobby LGBT dąży do tego aby nasze społeczeństwo, a w szczególności polskie dzieci, rozbudzić seksualnie i oswoić z patologiami.

W szkołach na terenie Gdańska od roku trwa program "Zdrovvelove", stworzony przez aktywistów LGBT, którzy bardzo mocno naciskali na jego wdrożenie. Wie Pan czego dowiadują się uczniowie w trakcie "lekcji"?

„Heteronormatywność to domyślne przekonanie, że ludzie i my sami jesteśmy heteroseksualni, do momentu aż nie okaże się, że jest inaczej (...) Np. małym dziewczynkom mówi się, że jak dorosną to znajdą księcia na białym koniu. Nie zakłada się, że dziecko może okazać się lesbijką.”

Innymi słowy - być może i Ty jesteś homoseksualistą tylko jeszcze o tym nie wiesz. Nie zakładaj, że jest inaczej, dopóki nie spróbujesz. Uczniowie gdańskich szkół zapoznają się również ze słownikiem pojęć dotyczących gejów, lesbijek, transseksualistów i biseksualistów. Wmawia się im również, że:

„Nie dyskryminuj osób LGBTIQ, a jeśli jesteś taką osobą, masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera/partnerki/partnerów satysfakcjonujące.”

Proszę zwrócić uwagę na słowo "partnerów". Liczba mnoga oznacza tu jednoznaczną zachętę do posiadania jednocześnie wielu kontaktów seksualnych!

Panie ##Odmienione_imie##, aby dzieci nie zmuszano do słuchania takich treści w szkołach, w całym kraju prowadzimy akcję „Stop Pedofilii”. Nasi wolontariusze zbierają podpisy pod projektem ustawy i docierają do kolejnych osób z prawdą o "edukacji" seksualnej i planach lobby LGBT wobec najmłodszych. Szczególną rolą w procesie budzenia świadomości naszych rodaków odgrywa poradnik "Jak powstrzymać pedofila?".

Przy pomocy naszych Darczyńców, przez ostatnie 4 miesiące poradnik trafił do ponad 100 000 Polaków! To jak dotąd pierwsza i jedyna tego typu akcja w naszym kraju. Bez przerwy spływają do nas nowe zamówienia a nasi wolontariusze rozdają kolejne publikację w trakcie akcji ulicznych.

Dzięki temu do ogromnej grupy Polaków dociera informacja czym jest "edukacja" seksualna forsowana przez lobby LGBT. Kolejni rodzice uświadamiają sobie zagrożenie i podejmują działania w obronie swoich dzieci. Poradnik zamawiają także instytucje, organizacje, grupy i wspólnoty.

Poradnik

W tym samym czasie do Polaków próbuje dotrzeć także lobby LGBT. Za pomocą wielomilionowych kampanii społecznych, obecności w mediach, internecie oraz na ulicach miast, chce oswoić społeczeństwo, a w szczególności dzieci, z homoseksualizmem i doprowadzić do przymusowej "edukacji" seksualnej wszystkich uczniów.

Jest szansa obronić się przed ich propagandą. Zainteresowanie naszym poradnikiem jest tak duże, że mamy zapotrzebowanie na co najmniej 20 000 kolejnych egzemplarzy. Możemy ostrzec przed zagrożeniem następną, dużą grupę Polaków. Aby tak się stało, potrzebujemy co najmniej 20 000 zł.

Pana wsparcie w kwocie 30 zł spowoduje, że prawda o deprawacji trafi do 20 kolejnych Polaków. Za 60 zł możemy dotrzeć do 40 osób a 120 zł spowoduje, że o planach lobby LGBT wobec dzieci dowie się 80 osób.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby prawda o "edukacji" seksualnej LGBT trafiła do kolejnych polskich rodzin.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Lobby LGBT każdego dnia propaguje swoje postulaty na ulicach miast oraz za pomocą sprzyjających im mediów, samorządów i instytucji. Coraz więcej osób, szczególnie młodych, staje się ofiarami patologii seksualnych.

Metodą na wygranie walki jest mówienie i pokazywanie prawdy. To otwiera oczy i budzi świadomość kolejnych osób. Dotrzyjmy do nich zanim będzie za późno!

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!