Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

do szkół wprowadzany jest nowy, specjalny przedmiot. To "historia LGBT"!

Dzieci będą uczyć się na temat powstania lobby LGBT oraz historii aktywistów homoseksualnych. Taki przedmiot w przyszłym roku wejdzie do szkół na terenie stanu Illinois w USA.

To już 4 stan USA, który wprowadził "historię LGBT" dla dzieci. Oprócz Illinois, propagandowe lekcje odbywają się w Kalifornii, New Jersey oraz Kolorado. Wkrótce również dzieci z Maryland usłyszą w szkołach o aktywistach homoseksualnych. Departament Edukacji tego stanu podpisał już w tej sprawie porozumienie z organizacjami LGBT.

propaganda

Indoktrynacja ma być prowadzona dla małych dzieci ze szkół podstawowych a podręczniki z "historii LGBT" będą finansowane ze środków publicznych.

Panie ##Odmienione_imie##, w Polsce wiele osób wciąż myśli, że aktywistom LGBT chodzi o "równość" i "tolerancję" albo o to, aby homoseksualiści mogli bezpiecznie wychodzić na ulicę lub odwiedzać się wzajemnie w szpitalach. To kłamstwo.

Wszędzie tam, gdzie społeczeństwo nie dość stanowczo reagowało na ich żądania i postulaty, lobby LGBT poszło o wiele dalej. Chce już nie tylko oswajać dzieci z perwersjami i dewiacjami, ale również uczynić nich czynnych aktywistów LGBT. Wie Pan do czego to prowadzi?

Podczas ostatniej "parady dumy gejowskiej" w Los Angeles, po raz pierwszy publicznie wystąpił 9 letni chłopiec Vincent Garcia. Proszę spojrzeć na jego zdjęcie:

Dziecko ofiara LGBT

Trudno mi opisać słowami jak wielką krzywdę uczyniono temu dziecku...

Zamiast wesprzeć go w normalnym rozwoju i wychowaniu, zaburzono jego tożsamość i uczyniono z chłopca marionetkę w rękach lobby LGBT. Szkody, jakie poczyniono jego umysłowi i duszy są prawdopodobnie tak wielkie, że po ludzku mogą być niemożliwe do całkowitego odwrócenia. Zadano mu je celowo aby zamiast bawić się z kolegami i mieć normalne dzieciństwo, brał udział w marszach "dumy gejowskiej" i zachęcał inne dzieci do robienia tego samego.

"Zawsze byliśmy bardzo otwarci jeśli chodzi o nasze dzieci i odpowiadaliśmy na ich pytania dotyczące świata, więc Vincent wiedział czym jest ruch LGBT i co to znaczy być jego częścią."

Powiedziała matka chłopca, która nie ukrywa, że przeznaczyła dziecko na bycie częścią lobby LGBT i zostanie narzędziem do wprowadzania rewolucji moralnej i seksualnej. Chłopczyk jest za mały aby to wszystko zrozumieć i nie miał żadnych szans aby oprzeć się propagandzie, którą od najmłodszych lat wtłaczali mu do głowy jego własni rodzice. Stał się kolejną ofiarą ideologii LGBT. Kolejną, gdyż liczba głęboko poranionych i wypranych z tożsamości dzieci rośnie lawinowo.

W Wielkiej Brytanii 7 dzieci tygodniowo składa oficjalny wniosek o zmianę płci. Dziesiątki tysięcy innych boryka się z poważnymi dolegliwościami wynikającymi z zaburzeń tożsamości. Nie mają jednak świadomości co się z nimi dzieję i winę za cierpienie i złe samopoczucie zrzucają na urodzenie się w niewłaściwej płci. To efekt zmasowanej propagandy LGBT, którą faszerowane są dzieci.

Niedawno w Stanach Zjednoczonych opublikowano badania, z których wynika, że transseksualizmem można się „społecznie zarazić”. Powodem zmiany płci u dzieci są media społecznościowe i przebywanie w grupach rówieśniczych, w których w podobnym czasie jeszcze jedna lub dwie osoby wykazywały podobne zaburzenia.

Wiedzą o tym deprawatorzy seksualni i na wszelkie możliwe sposoby zachęcają dzieci do kwestionowania własnej tożsamości płciowej i eksperymentowania seksualnego. W tym celu powstają nawet specjalne kanały telewizyjne dla przedszkolaków!

Jednym z nich jest Queer Kid Stuff na anglojęzycznym Youtube. W kolorowym studiu prowadząca program lesbijka opowiada wspólnie z mówiącym misiem o homo-, bi- i transseksualizmie. W odcinku zatytułowanym „przejście" małe dzieci dowiadują się, że:

„Dzieci również mogę zmienić płeć. Mogą one przyjmować coś, co nazywa się blokadą hormonalną, która zatrzymuje ich estrogen lub testosteron, żeby łatwiej było zakończyć ten proces, kiedy będą dorosłe”.

Przyjmowanie przez dzieci tego typu preparatów może doprowadzić do fatalnych i nieodwracalnych skutków zdrowotnych. Lobby LGBT nie przejmuje się jednak losem dzieci i dąży do zniszczenia niewinności i tożsamości płciowej najmłodszych. Czym to się kończy?

Historie transseksualnych dzieci opisuje m.in. książka "Beyond Magenta: Transgender Teens Speak Out". Możemy w niej przeczytać świadectwa takie jak:

"Byłem już dojrzały seksualnie. Przez dojrzałość seksualną rozumiałem to, że znałem się już na seksie. Od szóstego roku życia całowałem się z innymi chłopakami z mojej okolicy, pieściłem się z nimi i uprawiałem seks oralny. Lubiłem to. Kochałem seks oralny. Byliśmy naprawdę bardzo młodzi, ale właśnie tak się zachowywaliśmy."

Panie ##Odmienione_imie##, te dzieci to ofiary propagandy LGBT i "edukacji" seksualnej. Proszę zwrócić uwagę na słowa mówiące, że 6 latek "znał się" już na seksie. Do czego to doprowadziło? Do szybkiego rozbudzenia seksualnego ogromnych rozmiarów, którego dziecko nie potrafi kontrolować i właściwie ocenić moralnie.

Temu służy właśnie "edukacja" seksualna LGBT forsowana w szkołach oraz propaganda LGBT zachęcająca dzieci do eksperymentów z własną płciowością i seksualnością. Dewastacja umysłów, która od dawna prowadzona jest na zachodzie, z każdym dniem przybywa na sile również w Polsce.

Nasza Fundacja, dzięki pomocy otrzymywanej od Darczyńców, przeciwdziała temu zjawisku. Ratujemy dzieci przed zgorszeniem a ich rodziców wspieramy w działaniach obronnych.

W sobotę udzieliliśmy pomocy mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego, którzy chcieli przeciwstawić się "paradzie równości" LGBT, jaka przeszła przez ich miasto. W marszu, którego celem było oswajanie z perwersjami, wzięło udział ok. 400 osób. Z tej liczby, gorzowian było zaledwie kilkudziesięciu (a miasto ma ponad 120 tyś mieszkańców). Pozostali uczestnicy propagandowego przemarszu zostali przywiezieni z innych miejscowości aby wytworzyć wśród mieszkańców Gorzowa wrażenie, że w ich mieście jest wielu homo i transseksualistów.

Dzięki wsparciu naszej Fundacji, Gorzowianie odpowiedzieli na tęczową propagandę modlitwą w kościołach i informowaniem na ulicach o straszliwych skutkach promocji perwersji. Przez kilka dni po Gorzowie jeździł samochód informujący o molestowaniu dzieci i chorobach wenerycznych wśród homoseksualistów. W dniu "parady" po mieście jeździły 4 takie samochody, a na trasie marszu LGBT zorganizowane były zgromadzenia informujące o zagrożeniach dla dzieci i młodzieży związanych z promocją wynaturzeń seksualnych. Akcje zyskały duży oddźwięk społeczny. Nie możemy jednak na nich poprzestać.

Akcja samochodowa

Jedne z najbliższych "parad równości" LGBT odbędą się teraz w Katowicach i Koninie. Musimy przeciwdziałać skutkom propagandy, jaka wyleje się na ulice tych miast.

Chciałbym aby nasze auto co najmniej przez 7 dni przed "paradami" jeździło po ulicach i informowało mieszkańców o planach lobby LGBT wobec ich dzieci. Dodatkowo, w dniu "parad" chcielibyśmy zorganizować dużą akcję informacyjną z użyciem wysokiej klasy nagłośnienia. Koszty z tym związane wynoszą ok. 4500 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby przeciwdziałać skutkom propagandy LGBT na terenie kolejnych miast i informować rodziców o zagrożeniu, jakie czeka na ich dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Na zachodzie Europy propaganda LGBT dosłownie wylewa się na dzieci z każdego możliwego miejsca. W szkole, na ulicy, w internecie, w telewizji - przed promocją homoseksualizmu i innych wynaturzeń trudno jest uciec. W Polsce będzie tak samo, jeśli pozostaniemy bierni.

Nasze akcje informacyjne budzą świadomość Polaków i mobilizują ich do działania. Przykładem jest Gorzów Wielkopolski, gdzie mnóstwo osób zaangażowało się w jakąś formę obrony przed propagandą LGBT. Proszę Pana o pomoc aby takie efekty odnosić również w kolejnych miastach!

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!