Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

kolejna osoba związana ze środowiskiem LGBT targnęła się na swoje życie!

Media informują, że 23 letni aktywista LGBT Milo Mazurkiewicz popełnił samobójstwo skacząc z mostu. Działał w organizacji lobbystycznej Stonewall z Poznania, która odpowiada m.in. za organizację "parad równości" oraz "edukację" seksualną i "antydyskryminacyjną" w szkołach.

Jak wynika z relacji medialnych, Mazurkiewicz miał poważne problemy psychiczne i trudności z odnalezieniem własnej tożsamości. Nadał sobie "neutralne płciowo" imię i uważał się za osobę transpłciową. Od kilku miesięcy pisał w mediach społecznościowych, że chce się zabić. Potrzebował pilnej, specjalistycznej pomocy, której niestety nie otrzymał.

Samobojstwa lgbt

Udręka, którą przeżywał, to jeden z efektów zmasowanej propagandy LGBT skierowanej do polskich dzieci i młodzieży. Deprawatorzy i "edukatorzy" seksualni wmawiają młodemu pokoleniu Polaków, że płeć można sobie dowolnie zmieniać, w zależności od upodobań. Wpierają również, że istnieje niezliczona liczba "orientacji seksualnych", w których można bez ograniczeń wybierać.

Szczególnie narażone na te kłamstwa są młode osoby, borykające się z trudnościami osobistymi lub problemami rodzinnymi. Szukając autorytetów trafiają w sidła "edukaorów" seksualnych i aktywistów LGBT, którzy otaczają ich zainteresowaniem. Słyszą od nich, że zaburzenia psychiczne, które przeżywają, to nie choroba a po prostu inna "orientacja seksualna". Że to coś całkowicie "normalnego", czego nie wolno leczyć a czemu trzeba się poddać. A stąd już tylko krok do tragedii.

Według badań Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej, ponad 50% nastoletnich chłopców i prawie 30% dziewcząt, określających się jako "transpłciowi", przyznaje się do próby samobójczej. Pokrywa się to z danymi Amerykańskiej instytucji rządowej CDC (Centrala Kontroli i Prewencji Chorób) która podaje, że nastolatki LGBT prawie pięć razy częściej podejmują próby samobójcze.

Co więcej, młodzi homoseksualiści i transpłciowcy o wiele częściej podejmują inne, niebezpieczne dla życia i zdrowia praktyki. Proszę spojrzeć na poniższe badania z USA:

Badania

Lobby LGBT doskonale zna te dane, jednak wmawia społeczeństwom, że samobójstwa oraz inne zachowania patologiczne wśród gejów, lesbijek i transpłciowych spowodowane są... homofobią, nietolerancją, nierównym traktowaniem i brakiem możliwości zawierania związków partnerskich oraz "małżeństw" homoseksualnych. Jest to całkowicie sprzeczne z faktami.

W krajach od lat akceptujących homoseksualizm jako normę, i w których od dziesięcioleci prowadzona jest "antydyskryminacyjna edukacja seksualna", liczba homoseksualnych samobójców jest nieproporcjonalnie wysoka. Co więcej, badania przeprowadzone w Danii pokazują, że homoseksualiści pozostający w związkach partnerskich popełniają samobójstwo ośmiokrotnie częściej (!) niż żonaci mężczyźni.

Panie ##Odmienione_imie##, ci ludzie potrzebują pomocy, terapii i modlitwy. Zamiast tego, utrwala się i umacnia ich zaburzenia, które rozwijają się i prowadzą do ogromnych nieszczęść. Lobby LGBT każdego roku przeznacza dziesiątki milionów dolarów aby homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne były postrzegane przez dzieci i i młodzież jako wesoły, radosny i pozytywny styl życia, który warto naśladować.

Wie Pan czym to skutkuje? W Wielkiej Brytanii nastąpiła prawdziwa epidemia transpłciowych i transseksualnych dzieci. Każdego dnia ponad 5 dzieci zgłasza chęć zmiany płci! Niektóre z nich nie ukończyły nawet 10tego roku życia...

"Kiedyś wydawaliśmy po parę zaświadczeń co kilka miesięcy, ale teraz jest ich od siedmiu do dziesięciu tygodniowo."

Powiedziała urzędniczka, odpowiedzialna za wydawanie zaświadczeń o zmianie płci. Jak pokazują statystyki, prawie połowa z tych dzieci może podjąć w najbliższej przyszłości próbę samobójczą. Lobby LGBT nie zamierza udzielić im pomocy. Zamiast tego, jeszcze bardziej pogłębi ich problemy i zaburzenia. Między innymi za pomocą kolejnych kampanii społecznych.

Kilka miesięcy temu 11 letni Desmond zasłynął występem tanecznym w nocnym klubie dla homoseksualistów. Zgromadzeni w gejowskim klubie rzucali mu dolary jak striptizerowi. Wcześniej był znany z przebierania się za dziewczynkę i publicznego popierania żądań lobby LGBT. Teraz w charakterze reklamy wykorzystała go jedna z popularnych marek.

Firma Converse, znany producent obuwia, rozpoczęła akcję Pride Collection (Kolekcja Dumy), w ramach której aktywiści homoseksualni będą "wyrażać siebie". Jedną z takich osób jest właśnie 11 letnie dziecko, występujące w nocnym klubie dla homoseksualistów...

W ten sposób lobby LGBT dociera do kolejnych dzieci i wmawia im, że homoseksualizm i inne zaburzenia seksualne to coś fajnego, z czego należy być dumnym. Na zachodzie dzieje się to już od dawna. W Polsce mamy już pierwsze ofiary śmiertelne tej propagandy. Los setek i tysięcy kolejnych osób, zwłaszcza dzieci, zależy tylko od naszego zaangażowania.

Panie ##Odmienione_imie##, musimy robić wszystko aby zapobiec kolejnym tragediom. Właśnie dlatego prowadzimy ogólnopolską akcję "Stop Pedofilii". Pokazujemy prawdę o deprawacji seksualnej i spotykamy się z ogromną nienawiścią ze strony zwolenników "tolerancji".

Napaść na wolontariusza, cztery przestępstwa i wykroczenie - to bilans tylko jednej, czterogodzinnej akcji zbierania podpisów pod projektem naszej ustawy "Stop Pedofilii"!

Do wszystkiego doszło kilka dni temu w centrum Warszawy, gdzie nasi wolontariusze zorganizowali zgromadzenie, w ramach którego informowaliśmy mieszkańców na temat zagrożeń "edukacji" seksualnej i zbieraliśmy podpisy pod projektem uniemożliwiającym deprawację naszych dzieci.

W pewnym momencie podeszła do nas grupa agresywnych aktywistów LGBT, która próbowała uniemożliwić przechodniom poparcie naszego projektu. Zablokowali stolik z kartami do zbierania podpisów i zasłaniali zbiórkę. W związku z tym, na interwencję przyjechały aż trzy patrole policji.

Jeden z działaczy LGBT zaczął się awanturować i czterech policjantów musiało siłą wynieść go z miejsca naszego zgromadzenia. W tym samym czasie inny agitator LGBT uderzył w twarz naszego wolontariusza Dawida, który kierował zbiórką podpisów. Chwilę później Dawid został uderzony również przez agresywną kobietę, która wspierała lobby LGBT.

Tożsamość wszystkich sprawców została szybko ustalona i skierowaliśmy już wnioski o popełnienie przestępstw i wykroczenia a także prywatne akty oskarżenia o naruszenie nietykalności cielesnej naszych wolontariuszy. Konsekwentnie reagujemy na wszystkie tego typu przypadki i nie dajemy się zastraszać zwolennikom deprawacji seksualnej.

Zbiórka podpisów pod projektem ustawy "Stop Pedofilii" nabiera tempa. Coraz więcej Polaków dowiaduje się również o planach lobby LGBT wobec ich dzieci. Tylko jednego dnia, w trakcie zbiórki w Częstochowie, udało nam się zebrać 5000 podpisów! Rozwój akcji wywołuje furię deprawatorów, którzy radykalizują swoje działania.

zbiorka

Oprócz ataków na naszych wolontariuszy, demolują sprzęt którego używamy w trakcie zbiórki podpisów. Kilka dni temu nieznani sprawcy zniszczyli dwa nasze namioty reklamowe. Na jednym z nich wypisali sprayem wulgarne obelgi.

Zależy nam na tym, aby zintensyfikować zbiórkę, docierając do kolejnych środowisk. Planujemy wysyłkę tysięcy przesyłek z niezbędnymi materiałami, które dotrą do kolejnych osób chcących zbierać podpisy. Ze względu na deszczową pogodę i dokonane zniszczenia, musimy też zakupić kolejne namioty, pozwalające na zbiórki podpisów w trudnych warunkach. W najbliższych 2 tygodniach wydatki związane ze zbiórka przekroczą 20 000 złotych.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby zebrać kolejne podpisy pod projektem ustawy Stop Pedofilii i uniemożliwić "edukatorom" seksualnym i lobby LGBT deprawację naszych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Lobby LGBT wmawia polskim dzieciom i młodzieży, że homoseksualizm to wesoły i radosny styl życia. Wiele młodych osób daje się na to nabrać. Niektórzy płacą za to swoim życiem, a większość cierpieniem i udręką.

Nie pozwolimy aby propaganda LGBT dotarła do kolejnych Polaków. Jednak aby tak się stało, potrzebujemy zebrać co najmniej 100 000 podpisów pod naszym projektem. To wielkie przedsięwzięcie logistyczne i finansowe. Liczę na jego wsparcie przez Pana.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!