Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

będzie śledztwo w sprawie morderczego forum aborcjonistów!

W ramach akcji „Stop biznesowi śmierci”, prowadzonej dzięki naszym Darczyńcom, złożyliśmy zawiadomienia o popełnieniu przestępstw przez aborcjonistki, które w internecie namawiają kobiety do zabijania dzieci i pomagają im zamówić pigułki poronne.

Właśnie dostałam informację, że prokuratura wszczęła śledztwo i rozpoczęła działania! Co się teraz wydarzy?

Odpowiednie służby będą ustalać tożsamość kobiet, które zamordowały swoje dzieci i relacjonowały aborcje na forum. Przesłuchają też prowadzące stronę aborcjonistki. Udzielanie rad co do przyjmowania pigułek poronnych oraz wspieranie psychiczne w dokonaniu aborcji jest przestępstwem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Więzienie dla aborcjonistów

Skazanie aborcjonistów jest możliwe!

Kilka dni temu sąd w Opolu skazał kobietę za pomocnictwo w domowej aborcji. Okazało się, że matka kupiła w internecie pigułki poronne dla… własnej córki, która była w ciąży. Teraz prokuratura zajmie się tymi, którzy pośredniczą w sprzedaży pigułek i doradzają w ich użyciu.

Jestem przekonana, że na zwiększenie aktywności służb ma wpływ nasza akcja „Stop biznesowi śmierci” i nagłaśnianie na całą Polskę tego, co dzieje się na morderczym forum. Dlatego nie możemy się zatrzymać i musimy działać dalej. Aby ostatecznie powstrzymać tragedie, do których dochodzi tam każdego dnia.

„Dziewczyny.... Już... Nie wiem teraz co mam z "nim" zrobić... Nagle poczułam, że coś ze mnie leci. Poszłam do toalety i stało się... Tylko, że płód zawisł na pępowinie. Najgorszy widok w moim życiu... Nie umiem go tak po prostu spuścić…”

Wyznała kobieta, która za pomocą pigułek zabiła swoje 3 miesięczne dziecko.

„Możesz go po prostu gdzieś pochować.”

Doradziła jej moderatorka forum. Ich nie obchodzi co dzieje się z dziećmi i ich matkami. Najważniejsze, że zapłaciły za pigułki. Potem mogą dziać się chociażby najstraszniejsze rzeczy.

„Zalała mnie fala krwi, dosłownie wszystko było we krwi, łóżko, podłoga, moje ciuchy, skarpetki, kapcie, wszystko. Biegiem do toalety, tam kolejna fala bólu, kolejne dwa silniejsze niż kiedykolwiek.”

Mówi o swojej aborcji inna kobieta z forum. Czytając ten przerażający opis przypomniała mi się sprawa lekarza - aborcjonisty z USA.

Niejaki Rober Rho w trakcie „zabiegu” rozdarł kobiecie macicę. Rho nie był w stanie poradzić sobie z zadanymi kobiecie obrażeniami więc… zacisnął jej mocno szyjkę macicy aby sprawić wrażenie, że krwotok ustał. W rzeczywistości krew zbierała się jej w brzuchu. Następnie… wypisał kobietę do domu!

Jego „pacjentka” szybko zmarła. Rentgen zrobiony podczas sekcji zwłok wykazał, że dziecko miało oderwaną głowę, jego ręce i nogi były częściowo odcięte od ciała. Miało już kubki smakowe, odczuwało ból, ćwiczyło mimikę twarzy….

Kilka dni temu Robert Rho został uznany winnym spowodowania tych krwawych morderstw i czeka go więzienie. Czy podobny los spotka polskich aborcjonistów?

To zależy od nas. Jeśli będziemy kontynuować akcję "Stop biznesowi śmierci" to mamy realne szanse na skazanie moderatorek forum i wyłączenia tej morderczej strony. Wymaga to jednak stałego i profesjonalnego zaangażowania, gdyż tam co chwilę dochodzi do nowych zbrodni.

Tydzień temu na forum zarejestrowała się kobieta o pseudonimie nike2882. Zamówiła pigułki w internecie i zamierza zabić swoje dziecko, gdy jej mąż pójdzie do pracy! Napisała:

„Ja akcję zacznę wieczorem jak mąż pójdzie na noc. Jak wróci rano nie chcę mu nic mówić tylko obudzę go około południa i powiem że zaczęłam krwawić. Pewnie będzie chciał żebyśmy jechali do szpitala. Wiem, że jak nic nie powiem o tabletkach to nikt się nie zorientuje ale jak będą chcieli mi podać jakieś leki na podtrzymanie czy coś to jak mam zareagować?”

Na co jedna z aborcjonistek odpisała:

„Nie będzie już czego podtrzymywać.”

Egzekucja dziecka ma nastąpić już w najbliższy piątek 18 maja! W tym czasie przy kobiecie ma „czuwać” aborcjonistka, która przyjedzie do niej do domu. Cały czas doradzają jej również moderatorki forum.

Uruchomiliśmy już naszą grupę modlitewną, która modli się w intencji ocalenia tego dziecka. Ale to nie wszystko. Musimy podjąć wszelkie możliwe działania, aby całkowicie zatrzymać to barbarzyństwo.

Stp biznesowi śmierci

Panie ##Odmienione_imie##, aby skutecznie walczyć z pigułkowymi mordercami potrzebujemy stale monitorować działania aborcjonistów i możliwie szeroko je nagłaśniać. Musimy również wytoczyć przeciwko nim kolejne działania prawne.

A wszystko dzieje się bardzo szybko – czasami co kilka godzin rozpoczyna się nowa aborcja i musimy na to reagować. Chcemy zająć się każdym zagrożonym dzieckiem i każdym przypadkiem przestępstwa. Wymaga to ciągłego zaangażowania naszego zespołu oraz współpracujących z nami prawników. Aby utrzymać tę akcję przez najbliższy miesiąc potrzebujemy 8 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby skazać pigułkowych morderców za pomocnictwo w aborcjach i ocalić życie kolejnych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Aborcjonistki zarabiają na jednej pigułkowej aborcji nawet kilkaset złotych. Trzeba zamknąć ten biznes śmierci.

Wszczęte przez prokuraturę śledztwo to pierwszy krok do skazania odpowiedzialnych za cierpienie kobiet i dzieci. Aby do tego doprowadzić musimy uczynić kolejne kroki. Proszę o Pana pomoc aby to zrobić!

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!