Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

rozpoczynamy obywatelską inicjatywę ustawodawczą Stop Pedofilii!

Do szkół na terenie całego kraju wkraczają "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT, którzy masowo oswajają dzieci z treściami niszczącymi poczucie ich wstydu, będącego naturalną ochroną przed wykorzystywaniem seksualnym. Tego typu działania są wspierane przez władze kolejnych miast, m.in. Warszawy, Gdańska, Krakowa i Poznania.

Wobec agresywnej promocji homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży oraz forsowania "edukacji" seksualnej opartej o Standardy WHO w polskich szkołach, istnieje pilna potrzeba zwiększenia ochrony najmłodszych przed demoralizacją i przemocą seksualną.

Stop pedofilii

Dlatego rozpoczynamy inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zablokowanie lobby LGBT dostępu do polskich dzieci. Już wkrótce w całym kraju rozpocznie się zbiórka podpisów pod projektem ustawy. Jego założenia są bardzo proste.

Za propagowanie podejmowania przez dzieci obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych, będzie groziła kara więzienia do 2 lat. Wymiar kary zwiększy się do 3 lat, jeśli do tego typu wydarzenia dojdzie na terenie szkoły lub innej placówki oświatowej. Pełną treść projektu naszej ustawy wraz z uzasadnieniem może Pan znaleźć na naszej stronie stoppedofilii.pl.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu zapisów w ogóle nie ma obecnie w polskim kodeksie karnym. Dzięki temu "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT mają swobodę w propagowaniu wśród dzieci treści o charakterze pedofilskim, takich jak nauka masturbacji czy wrażania zgody na seks. Całkowicie bezkarnie promują również wśród uczniów homoseksualizm.

W czwartek 28 marca złożyliśmy u marszałka Sejmu wniosek o rejestrację komitetu Stop Pedofilii. Gdy tylko to nastąpi, zaczynamy zbiórkę podpisów. Będziemy mieć trzy miesiące aby zebrać ich co najmniej sto tysięcy. Liczę jednak na o wiele większe poparcie.

Już teraz do naszej Fundacji zgłaszają się osoby z całej Polski, które chcą zbierać podpisy w swoim miejscu zamieszkania. Każdy może włączyć się w akcję za pomocą formularza na naszej stronie. Jak tylko marszałek Sejmu zarejestruje nasz komitet, wszystkim chętnym natychmiast wyślemy karty do zbierania podpisów.

Panie ##Odmienione_imie##, musimy działać gdyż inaczej szybko dojdzie do tragedii. Jeśli będziemy bierni, zdeprawowanie seksualne tysięcy polskich dzieci będzie jedynie kwestią czasu.

Nasi wolontariusze przyjrzeli się bliżej środowisku, które chce "edukować" seksualnie polskie dzieci. Szczególnie aktywne jest na tym polu stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, należące do lobby LGBT. To właśnie jego członkowie są odpowiedzialni za tzw. warszawską kartę LGBT i plany seksedukacji dzieci w stołecznych szkołach. Niech Pan spojrzy na jednego z nich.

Członek MNW

To Maciej Gośniowski, pseudonim Gąsiu. Swoją karierę w środowisku LGBT zaczynał jako student w gejowskim klubie go-go, gdzie rozbierał się za pieniądze. W jednym z wywiadów medialnych przyznał, ze niejednokrotnie był tam molestowany seksualnie. Obecnie jego "występy" można oglądać m.in. na Youtube, Facebooku i Instagramie.

„Nie jestem od gadania, tylko od pokazywania dupy.”

Podsumował swoją działalność Gośniowski na jednym z filmików. Stwierdził również, że nie ma nic do uprawiania prostytucji i że chciałby zawrzeć homoseksualne "małżeństwo" i mieć dzieci.

To właśnie Gośniowski i jego koledzy domagają się "edukacji" seksualnej warszawskich uczniów a wprowadzona przez nich w Warszawie tzw. karta LGBT inspiruje organizacje homoseksualistów z całej Polski.

W Opolu tamtejsi aktywiści LGBT przygotowali odezwę do prezydenta miasta, w której domagają się wprowadzenia rozwiązań podobnych do tych w Warszawie. Sporządzili również ulotkę w obronie "edukacji" seksualnej i rozdawali ją mieszkańcom. Można było w niej przeczytać m.in. że:

"Dzieci od najmłodszych lat masturbują się, początkowo przejawia się to tym, że dotykają się w miejscach intymnych i jest motywowane ciekawością i przyjemnością. Nie wolno za to karać. Rolą opiekunów jest przekazanie im wiedzy, że jest to całkowicie normalne oraz ewentualnie poinstruować, że np. nie należy robić tego w miejscach gdzie przebywają inni ludzie np. przy stole."

Właśnie o to w praktyce chodzi aktywistom LGBT - celem jest jak najszybsze rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z patologiami seksualnymi. Biorą przykład z zagranicy, gdzie stopniowo realizują się ich kolejne żądania.

Kilka dni temu w Wielkiej Brytanii przyjęto nową ustawę o "edukacji" seksualnej. Wszystkie dzieci już od 5 roku życia obowiązkowo będą uczyły się o homoseksualizmie i "małżeństwach" gejowskich. To jednak nie wszystko.

W ubiegłym roku największy wydawca podręczników szkolnych w Wielkiej Brytanii zapowiedział poważną zmianę w wydawanych książkach. Ma się w nich pojawiać więcej homoseksualistów i "małżeństw" homoseksualnych. Jako podręcznikowe postacie mają również występować biseksualiści i osoby, które dokonały zmiany płci. Ma to dotyczyć książek ze wszystkich przedmiotów, również takich jak matematyka i inne przedmioty ścisłe.

Wszystko po to aby przybliżyć się do głównego celu lobby LGBT jakim jest bezkarny, seksualny dostęp do dzieci i młodzieży. To się dzieje już teraz a liczne tego przykłady możemy oglądać na zachodzie.

42-letni dyrektor szkoły podstawowej w Walii został zwolniony za seks z dwoma 17-letnimi chłopcami. Sprawa wydarzyła się w 2015 roku, kiedy umówił się z nimi przez portal randkowy dla gejów, a następnie uprawiali grupowy seks. Policja szybko się o tym dowiedziała, ale nie stwierdzono złamania prawa. Jednak przełożeni dyrektora zwolnili go, ponieważ poważnie naruszył ich zaufanie. Oparli się także na opinii śledczego, że stanowi potencjalne zagrożenie dla dzieci. Nauczyciel uznał to za przejaw homofobii i udał się do sądu pracy.

Sąd zdecydował, że decyzja była błędna i przywrócił nauczyciela do pracy w szkole. W raporcie policjanta dopatrzył się natomiast…dyskryminacji ze względu na "orientację seksualną".

Na zachodzie już dzisiaj tak właśnie wygląda "modelowy" nauczyciel i "edukator". I tak samo ma być w Polsce. Nasze dzieci mają zostać poddane agresywnej propagandzie homoseksualnej, która ma rozbudzić je erotycznie i przygotować na seks z pedofilami.

W związku z tym, już teraz musimy dotrzeć z informacją o akcji Stop Pedofilii do jak największą liczby Polaków a wkrótce, w trzy miesiące, zebrać ponad sto tysięcy podpisów pod projektem naszej ustawy. To ogromne przedsięwzięcie.

W zbiórkę podpisów i kampanię informacyjną promującą inicjatywę Stop Pedofilii włączamy setki wolontariuszy. Mamy wielu doświadczonych działaczy, którzy brali udział w największych polskich inicjatywach ustawodawczych od 2011 roku i zebrali już łącznie ponad dwa miliony podpisów. Jednak kluczowe dla powodzenia całej akcji jest wsparcie i zaangażowanie naszych Darczyńców.

Panie ##Odmienione_imie##, w tej chwili Pańska pomoc jest nam najbardziej potrzebna od miesięcy.

Jeżeli teraz nie powstrzymamy "edukatorów" seksualnych i aktywistów LGBT, to w Polsce stanie się to samo co w Niemczech. Tuż za naszą granicą "edukacja" seksualna oswajająca z homoseksualizmem jest obowiązkowa a rodzice trafiają do więzień za odmowę posyłania dzieci na tego typu lekcje.

Polskie media już wiele lat temu informowały o takich przypadkach. Tysiące euro grzywien i miesiące spędzone za kratami - to los niemieckich rodziców, którzy nie godzą się na udział ich dzieci w zajęciach z seksualnej deprawacji według standardów WHO. Dokładnie tak samo będzie u nas, jeśli się temu nie przeciwstawimy i nie zaangażujemy się w walkę o dzieci.

Zbiórka podpisów

Inicjatywa ustawodawcza Stop Pedofilii to akcja, która zmobilizuje do działania dziesiątki tysięcy polskich rodzin. Zbiórka podpisów potrwa trzy miesiące. Potem rozpocznie się batalia medialna i sejmowa o przyjęcie projektu. Dzięki temu nasz przekaz dotrze do kolejnych setek tysięcy Polaków. Musimy podjąć to wyzwanie i ratować nasze dzieci przed pedofilami!

Aby rozpocząć przygotowania do ogólnopolskiej zbiórki podpisów, która rozpocznie się już wkrótce, potrzebujemy ok. 30 000 zł .

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 40 zł, 80 zł, 160 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby rozpocząć ogólnopolską inicjatywę ustawodawczą Stop Pedofilii i zablokować lobby LGBT dostęp do naszych dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

W tej chwili "edukatorzy" seksualni i aktywiści LGBT są całkowicie bezkarni. Wykorzystując niewiedzę i brak świadomości rodziców i nauczycieli, wchodzą do kolejnych szkół i demoralizują dzieci.

Mogą bez żadnych przeszkód zachęcać dzieci do masturbacji i innych czynności seksualnych. Polskie prawo nie przewiduje za to kar. Zmieńmy to! Postawmy zaporę pedofilom i ostrzeżmy przed zagrożeniem tysiące polskich rodzin.

Bardzo liczę na Pana zaangażowanie w inicjatywę Stop Pedofilii.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

PS: Proszę Pana również o poinformowanie o akcji Stop Pedofilii swoich przyjaciół i znajomych.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!