Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

doszło do całej serii kolejnych ataków na naszą furgonetkę pokazującą prawdę o tzw. "edukacji" seksualnej i ideologii LGBT!

Najbardziej agresywna napaść miała miejsce w biały dzień na jednej z ulic Gdańska, gdzie od tygodnia jeździ nasze auto i ostrzega mieszkańców przed deprawacją seksualną dzieci. W szkołach na terenie Gdańska prowadzona jest, z pełnym poparciem władz miasta, wulgarna "edukacja" seksualna, za pomocą której oswaja się uczniów z obrzydliwymi perwersjami seksualnymi.

Atak

W pewnym momencie obok naszej furgonetki zatrzymał się inny samochód, z którego wyskoczył agresywny mężczyzna. Zablokował on przejazd wbiegając przed maskę furgonetki, po czym wyłamał lusterko i wyrwał z naszego pojazdu tablicę rejestracyjną. Po chwili wyłamał drugie lusterko i wyrwaną tablicą rejestracyjną zaczął uderzać w szybę furgonetki. Chwilę po tym, kopnięciami pogiął maskę naszego auta. Na koniec z dużą siłą uderzył w szybę, która popękała a w miejscu uderzenia pozostał krwawy ślad!

Panie ##Odmienione_imie##, to kolejny bandycki napad na naszą furgonetkę i naszych kierowców. Eskalacja przemocy ze strony zwolenników ideologii LGBT narasta bardzo szybko. Agresor, który zdemolował nasz samochód, wydawał się być nastawiony na fizyczną konfrontację z naszymi wolontariuszami, którzy prowadzili auto. Na szczęście nie udało mu się dostać do środka pojazdu. Jednak dokonane przez niego zniszczenia zostały wycenione na ponad 4 000 zł.

Nagranie video umożliwiło policji szybką identyfikację napastnika. Usłyszał już zarzuty prokuratorskie i grozi mu do 5 lat więzienia. To jednak tylko jedno z kilku bandyckich wydarzeń, do których doszło ostatnio na ulicach Gdańska.

Dzień wcześniej, przed maskę naszej furgonetki wpadł mężczyzna i zaczął blokować dalszy przejazd auta, utrudniając tym samym ruch na całej ulicy. Podczas gdy on blokował furgonetkę, do pojazdu podbiegło od tyłu kilka osób, które zaczęły dewastować plandeki przedstawiające czym jest ideologia LGBT i prowadzona w szkołach Gdańska "edukacja" seksualna. Nasz kierowca Jan wybiegł z auta i użył gazu łzawiącego w obronie pojazdu. To spowodowało, że napastnicy odstąpili od ataku.

Obrona

Tego typu sytuacje to w ostatnim czasie niemal codzienność naszych wolontariuszy, którzy zmuszeni są odpierać kolejne fale ataków niezwykle agresywnych i pełnych nienawiści bandytów LGBT. Tylko w ostatnich dniach doszło do kilkunastu (!) napaści i aktów przemocy wobec naszych wolontariuszy i pojazdów. Większość ataków ma miejsce w biały dzień i na oczach postronnych osób, które wystawiane są na ryzyko i niebezpieczeństwo.

Tęczowi chuligani są zdolni do wszystkiego ponieważ rozwściecza ich pokazywanie prawdy o deprawacji seksualnej dzieci, której poddawane jest najmłodsze pokolenie Polaków. Gdańsk jest jednym z miast, które przodują w tym procederze:

„Dziewczynki uczy się, jak ubierać prezerwatywy na drewnianego fallusa, a dzieciom mówi się, że połykanie nasienia nie jest niczym zdrożnym (...) To wszystko prawda. Takie treści padają na lekcjach."

Powiedziała jedna z "edukatorek" seksualnych odpowiedzialnych za program "edukacji" seksualnej ZdrovveLove, który trwa w szkołach Gdańska. Uczniowie mogą się z niego dowiedzieć m.in., że masturbacja jest w zasadzie konieczna dla ich zdrowia i prawidłowego rozwoju (!) oraz, że być może każdy z nas jest homoseksualistą tylko jeszcze o tym nie wie bo nie spróbował. ZdrovveLove w nachalny sposób promuje wśród uczniów gdańskich szkół masturbację i homoseksualizm aby maksymalnie oswoić młodych Polaków z perwersjami seksualnymi. Tego typu deprawacja prowadzona jest także w innych miastach (m.in. w Poznaniu i Warszawie) a także w internecie, gdzie dzieci mają nieograniczony dostęp do niezwykle wulgarnych treści prezentowanych przez "edukatorów" seksualnych LGBT.

Panie ##Odmienione_imie##, nasza Fundacja działa aby zablokować ten koszmarny proceder i nie dopuścić deprawatorów seksualnych do polskich dzieci.

Dla zagwarantowania bezpieczeństwa najmłodszym Polakom kluczowe jest budowanie świadomości dorosłych, zwłaszcza rodziców i nauczycieli, i ostrzeganie ich przed zagrożeniami jakimi są "edukacja" seksualna i ideologia LGBT. W ostatnim czasie otrzymaliśmy informację, że dyrekcja jednej ze szkół Trójmiasta postanowiła przedstawić rodzicom PEŁNY program "edukacji" seksualnej (a nie tylko hasłowy i propagandowy) i zadała pytanie czy chcą aby ich dzieci wzięły w tym udział. Jak wynika z naszych informacji, 100% rodziców odpowiedziało: NIE. To zasługa tego, że pokazano im czym jest, czego dotyczy i jak naprawdę wygląda "edukacja" seksualna.

"Prowadząca program „Zdrovve love” seksuolożka Anna Michalska nie ma wątpliwości, że program napotyka na taki opór ze strony dyrekcji szkół, z powodu negatywnej kampanii prowadzonej przez ultrakatolickie organizacje – takie jak Fundacja Pro-Prawo do życia."

Napisała Gazeta Wyborcza, która czynnie wspiera ideologów LGBT. Po efektach prowadzonych przez nas ogólnopolskich kampanii społecznych widać, że wytrwałość, nieustępliwość i bezkompromisowość w mówieniu i pokazywaniu prawdy ma sens i przynosi skutek w postaci uczniów ocalonych przed seksualną deprawacją.

Nie zamierzamy ugiąć się przed szantażami i groźbami ze strony bandytów LGBT. Zamierzamy odpierać kolejne ataki i kontynuować naszą akcję "Stop pedofilii" aby docierać z prawdą do Polaków i ratować dzieci.

Akcja

Jednak aby dalej prowadzić akcję konieczna jest naprawa furgonetki zdewastowanej przez agresywnego napastnika w Gdańsku, na co potrzebujemy ponad 4 000 zł. Niezbędne jest także doposażenie wszystkich pojazdów, które jeżdżą w różnych miastach Polski, aby poprawić bezpieczeństwo naszych kierowców. Ich życie i zdrowie jest obecnie realnie zagrożone w wyniku eskalacji przemocy przez bandytów LGBT. W sumie potrzebujemy więc ok. 15 000 zł aby zreperować auto i polepszyć niezbędną ochronę wolontariuszy.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty aby naprawić zdewastowany samochód i poprawić bezpieczeństwo wolontariuszy, którzy biorą udział w akcji Stop Pedofili i są narażeni na bandyckie ataki ze strony chuliganów LGBT.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Po każdym fizycznym ataku na naszych wolontariuszy na grupach dyskusyjnych należących do aktywistów LGBT wybucha radość. Podburzają się oni nawzajem i namawiają do kolejnych aktów nienawiści.

Ich agresja skierowana jest w szczególności przeciwko kierowcom naszych samochodów, które pokazują prawdę o ideologii LGBT i "edukacji" seksualnej. W trakcie jednego dnia samochód widzi i słyszy tysiące Polaków, którzy nie mają jeszcze pojęcia o zagrożeniu. Tęczowi bandyci chcą zablokować nasz przekaz za pomocą przemocy. Dlatego raz jeszcze proszę Pana o pomoc w poprawie bezpieczeństwa naszych wolontariuszy, którzy są narażeni na kolejne ataki.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
www.stronazycia.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!