Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

do szkół na terenie całej Polski wdzierają się aktywiści LGBT, którzy chcą "edukować" seksualnie nasze dzieci. Wie Pan jakie jest ich podstawowy cel?

Chcą przygotować dzieci na seks. To fundamentalne założenie stworzonych w Niemczech Standardów Edukacji Seksualnej, wedle których deprawuje się obecnie dzieci w polskich szkołach i polskojęzycznym internecie.

Deprawacja

"Standardy dotyczą zatem wszystkiego, co należy rozwinąć u dzieci i młodzieży, tak aby utrzymały zdrowie, wykazywały pozytywne nastawienie i czerpały satysfakcję z własnej seksualności".

Głosi wstęp do Standardów. Wedle tych wytycznych, "rozwój seksualny" człowieka powinien odbywać się od narodzenia a dzieci powinny osiągnąć pierwsze satysfakcje z seksualności w wieku 0-4 lat (!). Służą temu zachęty i namowy do:

- masturbacji,
- radości i przyjemności z dotykania własnego ciała,
- odkrywania własnego ciała i narządów płciowych.

Już w wieku 0-4 dzieci mają nauczyć się także wyrażać własne potrzeby i życzenia w zakresie seksualności. Tego typu "wiedza" z pewnością nie jest potrzebna dzieciom. Jest za to niezbędna pedofilom, którzy w ten sposób przygotowują sobie swoje przyszłe ofiary.

Panie ##Odmienione_imie##, Standardy Edukacji Seksualnej autorstwa WHO i BZgA zostały po raz pierwszy zaprezentowane w Polsce w 2013 roku, w trakcie konferencji w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Treść dokumentu wywołała w naszym kraju szok. Dzięki natychmiastowej reakcji naszej Fundacji i ogólnopolskiej akcji społecznej "Stop pedofilii" przeprowadzonej przez nas w 2014 roku, Standardy Edukacji Seksualnej na pewien czas pozostały tylko teoretycznym dokumentem. Niestety, nie na długo.

Wystarczyło kilka lat aby deprawatorzy seksualni przeszli w Polsce od teorii do powszechnej praktyki. Dzisiaj inspirowani Standardami "edukatorzy" seksualni LGBT deprawują w Polsce na szeroką skalę:

- w szkołach Gdańska prowadzony jest deprawacyjny program ZdrovveLove, w ramach którego zachęca się uczniów do regularnej masturbacji, posiadania wielu partnerów seksualnych jednocześnie oraz oddawania się praktykom homoseksualnym.

- na terenie Poznania i całej Wielkopolski działa grupa "edukatorów" seksualnych LGBT Stonewall, której założyciel przyznał, że w jego środowisku powszechny jest grupowy seks homoseksualny pod wpływem alkoholu i narkotyków. To środowisko dostało ostatnio od władz miasta Poznań dotację na organizację zajęć w szkołach.

- w Warszawie władze miasta przeznaczyły 7 milionów złotych na organizacje pozarządowe powiązane m.in. z aktywistami LGBT. W ramach dofinansowanych projektów stworzono m.in. filmowe instruktaże dotyczące zażywania narkotyków przed gejowskim seksem dla "lepszej zabawy".

- w polskojęzycznym internecie publicznie dostępne są poradniki z zakresu "edukacji" seksualnej, które dotyczą m.in. łagodzenia bólu przy seksie homoseksualnym, połykania spermy oraz rozmaitych technik masturbacji. Tego typu wulgarne i obrzydliwe treści dostępne są dla dzieci bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Nasza Fundacja ostrzega przed tym polskie społeczeństwo. Za pomocą akcji ulicznych, furgonetek, billboardów i internetu informujemy Polaków czym w istocie jest "edukacja" seksualna, której są poddawane nasze dzieci.

Alarmujemy, że polscy "edukatorzy" seksualni LGBT zachęcają dzieci i młodzież do masturbacji, seksu homoseksualnego, rozwiązłości oraz eksperymentowania z perwersjami seksualnymi. Musimy działać ponieważ jeśli będziemy bierni to polscy deprawatorzy będą forsować u nas coraz bardziej ohydne sposoby deprawacji, które nie wywołują już oburzenia społecznego na zachodzie.

Dla przykładu, w Danii powstał program telewizyjny, w trakcie którego... dorośli rozbierają się do naga przed dziećmi! Rozebranym ludziom dzieci zadają następnie pytania, takie jak:

"- Czy jesteś zadowolony ze swoich intymnych części?
- W jakim wieku zapuściłeś włosy w dolnej części ciała?"

Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-12 lat i został uznany w 2019 najlepszym programem telewizyjnym dla dzieci (!) na jednym z duńskich festiwali. Oficjalnym celem tego deprawacyjnego show jest promowanie:

„pozytywnego nastawienia dzieci do ludzkiego ciała i nagości”.

Panie ##Odmienione_imie##, to założenie wprost wyjęte ze Standardów Edukacji Seksualnej. Te deprawacyjne wytyczne służą już nie tylko demoralizacji w szkołach ale są także podstawą do niszczenia dziecięcej psychiki za pomocą środków masowego przekazu. Tego typu programów dla dzieci jeszcze nie ma w ogólnodostępnych, polskich stacjach telewizyjnych. Ale niezwykle gorszące treści coraz szybciej rozwijają się w internecie i mają w naszym kraju setki tysięcy odbiorców.

"Tyle seksu jest wystarczająco, ile dla Was jest wystarczająco. Raz na rok i trzy razy dziennie."

Mówi do swoich odbiorców "edukatorka" seksualna Katarzyna Koczułap, która prowadzi niezwykle popularny profil internetowy na najbardziej popularnym wśród młodzieży serwisie społecznościowym. Jej czytelnicy są bez przerwy utwierdzani w przekonaniu, że:

"Świetny, satysfakcjonujący seks może być Twoim priorytetem i Twoją potrzebą. Masz prawo chcieć dobrego seksu."

Właśnie na tym w praktyce polega "pozytywne nastawienie do seksualności" promowane przez Standardy Edukacji Seksualnej - chodzi o nic innego jak maksymalną rozwiązłość seksualną i oddawanie się seksualnym perwersjom:

"Nie pozwól sobie odebrać prawa do robienia z własną seksualnością wszystkiego na co masz ochotę."

Głosi popularna "edukatorka" seksualna. Większość rodziców zapewne nie ma świadomości tego, że ich dzieci mają niezwykle łatwy i szybki dostęp do tego typu porad i zachęt, których autorem jest kobieta przedstawiająca się jako ekspertka z zakresu "edukacji" seksualnej oraz... wychowania dzieci w wieku 0-6. Nasza Fundacja działa aby prawda o podstępnych sposobach deprawacji dotarła do jak największej liczby Polaków, dzięki czemu będą oni mogli reagować i chronić swoje dzieci. Wywołuje to prawdziwą furię wśród "edukatorów" seksualnych, aktywistów LGBT i licznych osób, które same oddają się perwersjom seksualnym.

Podczas przejazdu ulicami Gdyni doszło do kolejnego ataku na naszą furgonetkę, która informuje o głównych założeniach Standardów Edukacji Seksualnej. Obok naszego pojazdu zatrzymało się auto osobowe, którego niezwykle agresywny pasażer zaczął rzucać różnymi przedmiotami w nasz samochód. Internauci szybko ustalili, że jest to znany z telewizji homoseksualista, który publikuje w internecie wyuzdane, nagie zdjęcia robione razem ze swoim "partnerem".

To właśnie tego typu osobom przeszkadza uświadamianie polskich rodziców na temat deprawacji seksualnej, której bez ich wiedzy i zgody poddawane są dzieci. Osoby, które atakują nasze akcje same są często uwikłane w skrajnie niemoralny i rozwiązły seksualnie tryb życia. Chcieliby aby to, czemu sami się oddają i co sami promują, stało się standardem wśród młodych Polaków. Nie możemy do tego dopuścić.

Akcja

Zamierzamy kontynuować nasze akcje samochodowe, które w kolejnych miastach Polski pokazują czym są Standardy Edukacji Seksualnej, wedle których deprawuje się nasze dzieci. Informacje na ten temat chcemy przekazywać Polakom również za pomocą wielkoformatowych billboardów i akcji ulicznych, w ramach których nasi wolontariusze rozmawiają z tysiącami osób i uświadamiają na temat zagrożenia. W najbliższym czasie potrzebujemy ok. 8 000 zł aby dalej prowadzić tę akcję.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty aby dotrzeć do Polaków z informacją czym są Standardy Edukacji Seksualnej, które wyznaczają sposoby deprawacji seksualnej młodego pokolenia Polaków.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Jeszcze 7 lat temu nikt w Polsce nie słyszał o Standardach Edukacji Seksualnej. Dzisiaj według nich deprawuje się dzieci w szkołach i internecie. Jeśli nie powstrzymamy tego procesu, niszczenie kolejnych pokoleń Polaków będzie narastać w strasznym tempie.

Najlepszym sposobem działania i ratunkiem jest informowanie Polaków na temat zagrożenia i mobilizowanie ich do działania w swoim miejscu zamieszkania. To główny cel kampanii "Stop pedofilii", o wsparcie której raz jeszcze Pana proszę.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
www.stronazycia.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!