Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

do internetu trafiło niezwykle wstrząsające świadectwo 8 letniego dziecka skrzywdzonego przez ideologów LGBT. Na jego przykładzie można zobaczyć do czego prowadzi tzw. "edukacja" seksualna, forsowana w naszych szkołach.

„Nikt nie może układać komuś życia. Nieważne co ktoś o tym myśli. Jeśli chcesz być drag queen, a rodzice cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych rodziców. Jeśli chcesz być drag queen, a przyjaciele cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych przyjaciół.”

Uwaga rodzice

Powiedział 8 letni chłopiec, którego rozwój został brutalnie zaburzony przez "edukatorów" seksualnych i ideologów LGBT. Gdy jego rówieśnicy kopią piłkę na podwórku, on przebiera się w damskie ubrania i prezentuje swoje "wdzięki" na imprezach dla homo i transseksualistów. Co ważne, chłopczyk uważa się też za tzw. "drag queen".

To określenie na osoby, najczęściej transwestytów lub transseksualistów, które przebierają się za inną płeć. Istotną częścią ich działalności jest występowanie w gejowskich klubach ze striptizem i rozbieranie się za pieniądze. W wyniku propagandy LGBT z tego typu środowiskiem identyfikują się coraz młodsze dzieci. Co więcej, biorą one aktywny udział w wydarzeniach o charakterze seksualnym.

W internecie można znaleźć nagranie na którym inny przebrany za dziewczynkę chłopiec, 11 letni Desmond, wykonuje taniec w nocnym klubie dla homoseksualistów. Zgromadzeni na imprezie aktywiści LGBT i ich sympatycy rzucali dziecku dolary jak striptizerowi. Nie był to pojedynczy incydent, który komuś przypadkiem udało się nagrać na video. Zrobienie z dzieci łatwych ofiar dla homoseksualnych pedofilów jest jednym z celów ideologii LGBT. Na zachodzie, oprócz "edukacji" seksualnej w szkołach, prowadzi się w tym celu specjalne kampanie społeczne skierowane do dzieci.

W jednym z miast na terenie USA aktywiści LGBT postanowili zorganizować na terenie publicznej biblioteki "imprezę rodzinną", którą reklamowano jako odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych. Na miejscu okazało się, że urządzono... pokaz tańca erotycznego dla dzieci!

Na scenie wystąpili transseksualni mężczyźni przebrani za kobiety (drag queens) a dzieci dawały im pieniądze jak w nocnym klubie. W ten sposób od małego przygotowuje się dzieci do bycia obiektem seksualnym dla homoseksualnych pedofilów, którzy tylko czekają na kolejne okazje umożliwiające zbliżenie się do dzieci.

Dla przykładu, drag queen o imieniu Robert Clother został aresztowany przez policję w Londynie. Miał przy sobie dziecięcą bieliznę, prezerwatywy i czekoladki. Szedł na spotkanie z innym mężczyzną o imieniu Mark oraz z dwójką jego dzieci w wieku 8 i 11 lat. Umówił się z nimi w celach seksualnych. Nie wiedział jednak, że cała sytuacja jest policyjną prowokacją.

W jego mieszkaniu odnaleziono dziecięcą pornografię a na komputerze zapisy rozmów, z których wynikało, że to nie pierwsza jego próba doprowadzenia do kontaktów seksualnych z dziećmi. W trakcie rozprawy sądowej Clother przyznał się do erotycznego zainteresowania dziećmi, w tym własnymi siostrzeńcami. Pedofil należał do lokalnej grupy LGBT oraz występował na imprezach promujących homoseksualizm. „Pocę się jak pedofil w przedszkolu, tak tu gorąco” - mówił w trakcie jednej z "parad równości".

Przypadków przemocy seksualnej wobec najmłodszych jest w środowisku LGBT bardzo dużo. Niestety większość z nich nie przedostaje się do świadomości społecznej ze względu na cenzurę oraz groźby tego środowiska w stosunku do osób, które decydują się ujawniać i nagłaśniać prawdę. Zamiast tego, nagłaśnia się i promuje ideologię LGBT, która przynosi dramatyczne skutki dla społeczeństwa.

W trakcie programu "edukacji" seksualnej realizowanego obecnie w Gdańsku, uczniowie dowiadują się, m.in. że:

„Nie dyskryminuj osób LGBTIQ, a jeśli jesteś taką osobą, masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera/partnerki/partnerów satysfakcjonujące.”

Proszę zwrócić uwagę na słowo "partnerów". Liczba mnoga oznacza tu jednoznaczną zachętę do posiadania jednocześnie wielu kontaktów seksualnych!

Panie ##Odmienione_imie##, gdy wystawia się dzieci i młodzież na tego typu treści to, efektem tego są potem 11 letni chłopcy, którzy w przebraniu dziewczynek rozbierają się w gejowskich klubach. Na zachodzie jest to coraz silniejszy trend a przypadków skrzywdzonych seksualnie dzieci jest coraz więcej.

W Polsce zjawisko to dotarło już do naszych szkół i jest coraz bardziej obecne w mediach, szczególnie w internecie i telewizji. W wyniku oswajania z homoseksualizmem i innymi perwersjami, poważnie zaburzona zostaje psychika dzieci i młodzieży, co destrukcyjnie wpływa na ich tożsamość oraz możliwość budowania w przyszłości szczęśliwych związków.

Aby temu przeciwdziałać i ratować nasze dzieci, prowadzimy w całym kraju kampanię "Stop pedofilii", której celem jest pokazywanie prawdy o ideologii LGBT i towarzyszącej jej "edukacji" seksualnej.

Chcemy w ten sposób uratować nasze dzieci i nasze społeczeństwo przed skutkami rewolucji (homo)seksualnej, przez którą przeszły już kraje zachodu. W 2017 roku w Niemczech ofiarą seksualnych przestępców padło aż 13 539 dzieci poniżej 14 roku życia. To 36 dzieci dziennie. W Wielkiej Brytanii policja aresztuje średnio 400 osób miesięcznie (!) pod zarzutem pedofilii i innych przestępstw seksualnych popełnianych wobec dzieci.

To efekt rozbudzania seksualnego człowieka już od najmłodszych lat życia, co uniemożliwia panowanie nad swoimi popędami i namiętnościami oraz poważnie zaburza tożsamość płciową. Budowy takiego właśnie społeczeństwa domagają się aktywiści LGBT i "edukatorzy" seksualni. Społeczeństwa ludzi uzależnionych od perwersji seksualnych.

Akcja

Aby temu przeciwdziałać musimy kontynuować naszą ogólnopolską akcję Stop Pedofilii. W chwili obecnej zamierzamy przede wszystkim zorganizować w całej Polce kolejne akcje uliczne pokazujące prawdę o ideologii LGBT i "edukacji" seksualnej. Chcemy korzystać z okresu wakacyjnego i działać w tych miejscach, gdzie w obecnym czasie gromadą się ludzie, dzięki czemu za pomocą jednej akcji informacyjnej możemy dotrzeć nawet do tysięcy osób. W trakcie działań ulicznych zamierzamy też rozdawać Polakom kolejne egzemplarze naszego poradnika "Jak powstrzymać pedofila?", który ukazuje m.in. do czego doprowadziła bierność społeczeństw zachodu i jak bardzo krzywdzone są tam dzieci na masową skalę. Na kontynuowanie tej akcji w najbliższym czasie potrzebujemy ok. 7 000 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł lub dowolnej innej kwoty, aby dotrzeć do tysięcy kolejnych Polaków z prawdą o ideologii LGBT i "edukacji" seksualnej zanim deprawatorzy dosięgną ich dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Polska wciąż może obronić się przed atakiem deprawatorów seksualnych. Nasz kraj nie musi iść drogą społeczeństw zachodu, które biernie przyglądały się jak na ich oczach dokonuje się (homo) seksualna rewolucja.

Na zachodzie do sieci trafia coraz więcej nagrań skrzywdzonych seksualnie dzieci. Polska młodzież może zostać ocalona przed tym zagrożeniem. Aby tak się stało niezbędne jest nasze zaangażowanie. Zaangażowanie, którego zabrakło narodom Europy i Ameryki. W nim cała nadzieja i przyszłość naszego kraju. Dlatego raz jeszcze proszę Pana o wsparcie akcji przeciwko deprawacji naszego społeczeństwa.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
www.stronazycia.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!