Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

wczoraj wieczorem Sejm poparł w głosowaniu projekt naszej ustawy "Stop Pedofilii", który trafi teraz do prac w komisji sejmowej!

Dzięki miesiącom pracy naszych wolontariuszy i sympatyków oraz regularnemu wsparciu Darczyńców, pod projektem podpisało się w sumie ponad 300 000 osób. Gdy zbieraliśmy podpisy, na temat naszej ustawy panowała niemal całkowita cenzura medialna. Od wczoraj o projekcie jest bardzo głośno w całej Polsce.

Ustawa

Na ulice całego kraju wychodzą aktywiści LGBT i działacze radykalnej lewicy, domagając się odrzucenia "Stop Pedofilii". Krzyczą, że ustawa zakaże "edukacji" seksualnej dzieci.

Panie ##Odmienione_imie##, nasz projekt jest bardzo krótki i słowem nie wspomina o "edukacji" seksualnej. Znajduje się w nim jedynie zakaz zachęcania dzieci do podejmowania czynności seksualnych. Dlaczego więc aktywiści LGBT protestują?

Ponieważ to właśnie na forsowanych przez nich zajęciach z seksedukacji rozbudza się uczniów seksualnie i oswaja z perwersjami seksualnymi. Celem tych działań jest uczynienie z dzieci łatwych ofiar dla pedofilów. Do najbliższych tego typu prób dojdzie w Polsce już za tydzień!

Już za tydzień, w piątek 25 października lobby LGBT po raz kolejny organizuje w polskich szkołach propagandową akcję "tęczowy piątek". Celem przedsięwzięcia jest oswojenie uczniów z homoseksualizmem i otwarcie dzieci na "różnorodność seksualną".

Po ogromnych naciskach społecznych, które w ubiegłym roku wywołał "tęczowy piątek", w tym roku lobby LGBT nie zamierza rejestrować szkół, które wezmą udział w akcji. Wszystko po to aby "tęczowy piątek" został przeprowadzony mniej oficjalnie i aby trudniej to było skontrolować. Oznacza to, że większość rodziców może dowiedzieć się po fakcie, że ich dzieci były oswajane z perwersjami seksualnymi!

Panie ##Odmienione_imie##, jeśli ma Pan dzieci w szkole to gorąco zachęcam Pana do tego, aby skontaktować się z dyrekcją placówki oraz wychowawcą i zapytać, czy na jej terenie odbędzie się akcja "tęczowy piątek".

Uwaga! Działania aktywistów homoseksualnych na terenie szkół w okolicach piątku 25.10.2019 mogą odbywać się również pod innymi nazwami. W tym czasie uczniowie mogą doświadczyć lekcji o "tolerancji", apeli na temat "dyskryminacji" czy wystaw na tablicach szkolnych o "otwarciu na inność". Wszystko to służy przełamaniu barier i uzyskaniu możliwości późniejszego propagowania homoseksualizmu.

Jeśli do takich wydarzeń miałoby dojść w szkole Pańskich dzieci, to proszę o kontakt. Zachęcam Pana również do zapoznania nauczycieli i dyrekcji z naszym poradnikiem "Jak powstrzymać pedofila?".

Panie ##Odmienione_imie##, poparcie Sejmu dla projektu "Stop Pedofilii" to sukces, ale nie euforia. Czekają nas teraz miesiące kolejnych działań i zaangażowania w ogólnopolskie kampanie społeczne, których celem będzie budzenie świadomości Polaków i wywieranie presji na polityków aby czym prędzej uchwalili zmianę prawa.

Lobby LGBT niemal codziennie podejmuje kolejne akcje, których celem jest seksualizacja dzieci i młodzieży. Dzięki pracy naszych wolontariuszy i stałemu zaangażowaniu Darczyńców, możemy stawiać temu opór. Wstępne poparcie Sejmu dla projektu "Stop Pedofilii" to pierwszy krok na długiej drodze do zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym pokoleniom Polaków.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!