Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

już za dwa dni propagandowe zajęcia na temat homoseksualizmu odbędą się w aż 211 polskich szkołach.

To efekt zakrojonej na szeroką skalę akcji deprawacyjnej pt. "Tęczowy piątek". Finansowani przez zagraniczne fundacje i koncerny lobbyści homoseksualni zamierzają przeprowadzić ją 26 października.

Tak reklamują to wydarzenie na swojej stronie internetowej:

"tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich."

Innymi słowy: szkoły będą tego dnia przystrojone barwami aktywistów homoseksualnych, na korytarzach będą wisiały propagandowe plakaty reklamujące homoseksualizm a uczniów zachęcać się będzie do otwarcia się na wszelkie możliwe patologie seksualne i akceptacji dewiacji.

W ten sposób wyglądało to w jednej z warszawskich szkół dwa lata temu:

Propaganda

W tym przypadku propaganda odwoływała się do pokazywania uczniom, że homoseksualizm jest praktykowany przez wiele znanych osób, co miało utwierdzić młodzież w przekonaniu, iż jest to coś dobrego i powszechnego.

W tej samej szkole "Tęczowy piątek" obchodzono również jako "dzień osób LGBT", czyli homoseksualistów, lesbijek, biseksualistów i innych anomalii. Na ścianach szkoły pojawiły się informację na temat ruchu aktywistów homoseksualnych a uczniom zareklamowano wykaz organizacji, które zajmują się upowszechnianiem homoseksualizmu w Polsce. Młodzież uczyła się również o tym jak publicznie ujawniać swoje zaburzenia seksualne.

Udział w tegorocznej akcji "Tęczowy piątek" deklarują już kolejne placówki:

"już 26 października tarnogórski Staszic będzie mienił się we wszystkich barwach tęczy! Chcemy pokazać nasze wsparcie dla członków społeczności LGBTQIA."

piszą organizatorzy propagandowego wydarzenia na terenie liceum w Tarnowskich Górach.

"chcemy pokazać, że niezależnie od tego jaką płeć preferujemy, czy też z jaką płcią się identyfikujemy, wszyscy jesteśmy równi i nie musimy bać się być sobą."

informuje strona internetowa zespołu szkół w Morągu. Jaki komunikat kierują w ten sposób do uczniów? Nie ważne z kim uprawiasz seks, czy z mężczyzną czy z kobietą - bądź sobą i nie bój się.

Na potrzeby swojej akcji lobby homoseksualne przygotowało poradniki dla polskich nauczycieli i wychowawców na temat tego, w jaki sposób organizować propagandowe zajęcia w szkołach i oswajać uczniów z dewiacjami seksualnymi. Co się w nich znajduje?

Przede wszystkim zachęta do uzupełnienia programu prowadzonych przez siebie lekcji o informacje dotyczące homoseksualizmu. Wie Pan jak ma to wyglądać w praktyce?

Na przykład gdy nauczyciel języka polskiego opowiada uczniom o jakimś pisarzu, ma wspomnieć o tym, że praktykował on homoseksualizm. Nauczycielka matematyki może zlecić uczniom zadanie obliczenia wydatków "rodzinnego" budżetu dwóch homoseksualistów mieszkających razem. Chodzi o to aby wprowadzać tematykę homoseksualizmu przy każdej możliwej okazji.

Co więcej, nauczyciele są zachęcani do zachwalania obecności homoseksualistów w społeczeństwie oraz obnoszenia się z symbolami i barwami homoseksualnego lobby. Gdyby jakiś uczeń ujawnił przed nauczycielem swoją "orientację seksualną", wychowawca ma to zaakceptować i wspierać go w pogłębianiu jego zaburzeń.

Tęczowy piątek" to akcja, w trakcie której uczniowie ponad 200 szkół w Polsce dowiedzą się, że homoseksualizm to "normalność" i "fajny" styl życia a związki homoseksualne to taka sama rodzina jak małżeństwo mężczyzny i kobiety. Tysiące dzieci zostanie zachęconych do praktykowania homoseksualizmu.

Prawdopodobnie większość szkół biorących udział w tej akcji w ogóle nie poinformowało rodziców, że na terenie szkoły, do której chodzą ich dzieci, zostanie zorganizowana propagandowa kampania homoseksualnego lobby. Całe szkoły mają być oblepione flagami LGBT a na korytarzach ma być promowany homoseksualizm. A rodziców najczęściej nikt nie pyta o zdanie.

Panie ##Odmienione_imie##, jeśli ma Pan dzieci w szkole, lub też do szkoły chodzą dzieci Pana przyjaciół lub kogoś z rodziny, warto szybko skontaktować się z dyrekcją i zapytać, czy w najbliższym czasie na terenie placówki będzie organizowany tzw. "Tęczowy piątek" lub inne wydarzenia, które reklamowane są hasłami o "równości", "tolerancji" bądź "przeciwdziałaniu dyskryminacji".

Proszę również pamiętać, że dzieci nie mają obowiązku uczestniczenia w tego typu propagandowych zajęciach, nawet jeśli odbywają się na terenie szkoły i za przyzwoleniem dyrekcji.

W teorii, to rodzice decydują o tym jakiego typu treści mogą być przekazywane ich dzieciom w szkołach. W praktyce, wielu rodziców w ogóle nie jest informowanych o wydarzeniach typu "Tęczowy piątek" lub też wprowadza się ich w błąd co do tego, jak mają wyglądać i czemu służyć takie akcje.

Gdyby w szkole, do której chodzą Pana dzieci lub dzieci Pana znajomych, doszło do deprawacji, proszę mnie o tym poinformować. Bo sprawa jest bardzo poważna.

Dwa lata temu w akcji "Tęczowy piątek" wzięło udział ok. 50 szkół. Dzisiaj deprawatorzy chwalą się, że jest ich już ponad 200. To oznacza, że kilkadziesiąt tysięcy dzieci zostanie oswojonych z praktykowaniem homoseksualizmu. Jakie może to mieć konsekwencje?

W 2014 roku opublikowano oficjalne dane rządu USA dotyczące epidemii HIV. Wynika z nich, że homoseksualiści, którzy stanowią co najwyżej 2% populacji USA, są ofiarami 70% wszystkich zarażeń wirusem HIV. Bardzo częste są u homoseksualistów również inne infekcje i choroby związane z niezwykle ryzykownymi praktykami seksualnymi.

Co więcej, badania nad homoseksualistami pokazują, że ponad 75% z nich uprawiało seks z ponad 100 różnymi mężczyznami w ciągu życia. Około 15% spośród nich miało 100-249 partnerów seksualnych, 17% - 250-499, 15% - 500-999, a 28% przyznało, że miało ponad 1000 partnerów seksualnych w ciągu życia.

Trzeba też pamiętać o tym, że homoseksualizm i pedofilia są ze sobą ściśle powiązane a homoseksualiści są głównymi sprawcami molestowań seksualnych dzieci. Jak pokazują badania, stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków gwałtów na dzieciach.

Tymczasem już za dwa dni w polskich szkołach będzie się przedstawiać homoseksualizm jako coś "fajnego" i "normalnego", związki homoseksualne jako "szczęśliwe", "zdrowie" i "stabilne" a samych homoseksualistów jako przyjaznych dzieciom i młodzieży.

To jednak nie koniec planów deprawatorów. Po oswojeniu dzieci i młodzieży z zagadnieniem homoseksualizmu, przyjdzie czas na naukę konkretnych technik seksu gejowskiego i lesbijskiego. Na zachodzie już teraz uczy się tego najmłodszych. Tak wygląda jedna z broszur wydana w Finlandii:

Deprawacja

Tak samo ma być w Polsce. Jeśli będziemy bierni, kolejne szkoły będą dołączały do propagandowych akcji. Już teraz dziesiątki tysięcy dzieci oswaja się z homoseksualizmem. Jeśli nic nie zrobimy, wkrótce będą to setki tysięcy.

Panie ##Odmienione_imie##, wiemy jak przeciwstawić się agresji deprawatorów na polskie dzieci. Do działania potrzebna nam jest jednak Pańska pomoc.

Chcemy pokazywać przerażające konsekwencje praktykowania homoseksualizmu oraz informować o jego powiązaniach z pedofilią. Będziemy ujawniać też prawdziwe cele ruchu deprawatorów. Aby to zrobić musimy dotrzeć do rodziców oraz uczniów szkół licealnych, którzy zostaną poddani homoseksualnej propagandzie.

Auto

Zamierzamy wyposażyć jeden z naszych samochodów w duże plakaty, za pomocą których ostrzeżemy Polaków przed zagrożeniem. Auto chcemy zaparkować w pierwszej kolejności pod tymi szkołami, w których odbędzie się akcja "Tęczowy piątek". Chcemy także zorganizować w ich okolicy serię pikiet antydeprawacyjnych. Będzie nas to kosztować ok. 7 000 zł (zabudowa samochodu, wydruk nowych bannerów, transport).

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby ostrzec Polaków przed zagrożeniem płynącym z promocji homoseksualizmu w szkołach i ratować dzieci przed deprawacją seksualną.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Organizatorzy akcji "Tęczowy piątek" nie ukrywają, że chcą aby w ich propagandzie wzięło udział jak najwięcej szkół. Będą próbowali pozyskać kolejne placówki do współpracy aby demoralizować kolejne dzieci.

Dlatego raz jeszcze proszę Pana o zaangażowanie. Pana wsparcie finansowe pozwoli nam wszystko nagłośnić i dotrzeć do kolejnych rodziców, którzy będą mogli ochronić swoje dzieci przed zepsuciem.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!