Drogi Panie ##Odmienione_imie##,

W ostatnich tygodniach mieliśmy sporo zajęć. Bieżącą działalność zakłócały drobne przykrości - przesłuchania policyjne, spowodowane kolejnymi donosami aborcjonistów, idące w ślad za nimi procesy sądowe, a także odmowa przedłużenia umowy na nasz lokal ze strony Zarządu Dzielnicy Śródmieście, w żaden sposób nie umotywowana. Oczywiście wszystkie te rzeczy nie są miłe, ale dobrze wpisują się w okres Wielkiego Postu. Prześladowania, które nas spotykają za głoszenie prawdy, możemy przyjmować jako udział w cierpieniach Chrystusa i wzrastać w nadziei Zmartwychwstania.

Od początku roku koledzy i koleżanki we wszystkich regionach intensywnie pracują. W styczniu i lutym odbyło się 168 pikiet, 8 kursów, na których przeszkolono 85 wolontariuszy i 5 edukacji w szkołach, w których uczestniczyło 457 uczniów. Intensywnie też wykorzystujemy samochody, które przez kilkadziesiąt dni krążyły po Opolu, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Ich oddziaływanie jest naprawdę mocne. Korespondent gazety Die Welt, który rozmawiał ze mną, powiedział, że dwa razy spotkał Sprintera, prowadzonego przez p. Adriana, na ulicach Warszawy i był wstrząśnięty. Oprócz tego 2 samochody stoją co dzień pod dwoma warszawskimi szpitalami, w których zabija się najwięcej dzieci.

Przyglądając się temu co dzieje się na Zachodzie, doszliśmy do wniosku, że celem aborcjonistów jest demoralizacja młodzieży. Przyzwolenie na aborcję będzie jednym z jej efektów. Demoralizacji służą homoparady, które mnożą się jak wirusy grypy na jesieni, a także działalność seksedukatorów. Widząc to postanowiliśmy podjąć akcję odporną. Nasi koledzy, Marcin i Rafał, przygotowali broszurę pokazującą związki promotorów zboczeń i seksedukatorów ze zbrodniami na dzieciach, które są codziennością w krajach Zachodu. Poradnik "Jak powstrzymać pedofila" okazał się doskonałym narzędziem do uświadamiania rodzicom i nauczycielom prawdziwych celów homopropagandy i seksedukacji.

Akcja

Publikacja poradnika zbiegła się w czasie z podpisaniem przez Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+ i okazała się doskonałym remedium na deprawacyjne plany. Pani Barbara Nowak, kurator małopolska, użyła argumentacji w niej zawartej, aby wskazać, że Standardy Eduacji Seksualnej w Europie są dokumentem pedofilskim. Środowiska lewicy rozpętały nagonkę na panią kurator, jednak zdecydowana większość reakcji na jej działania była pozytywna. Próba wydania przez Radę Krakowa uchwały potępiającej panią kurator nie udała się, mimo ostrych nacisków lewicy. Nasi przyjaciele obecni na sesji mówią, że wielki wpływ na głosowanie miał nasz poradnik, który otrzymali wszyscy radni.

Panie ##Odmienione_imie##! Wobec takiego rozwoju sytuacji doszliśmy do wniosku, że uruchomienie kolejnej inicjatywy ustawodawczej przyniesie dobre owoce. Przez tydzień pracowaliśmy intensywnie wraz z grupą zaprzyjaźnionych prawników i w ten sposób powstał projekt, który może Pan przeczytać na stoppedofilii.pl. Naszym głównym celem jest dotarcie do jak najszerszej rzeszy odbiorców, aby uświadomić zagrożenia dla dzieci ze strony zboczeńców i deprawatorów seksualnych. Doskonałym narzędziem do tego jest poradnik "Jak powstrzymać pedofila".

Liczę na Pana w promowaniu inicjatywy i zbiórce podpisów. Wszelkie potrzebne materiały otrzyma Pan za pośrednictwem koordynatorów. Przede wszystkim warto zapoznać się z poradnikiem, który można otrzymać przez www. Proszę przemyśleć w jaki sposób może Pan włączyć się w akcję i zaangażować innych. Przede wszystkim chodzi o to, aby poradnik trafił do możliwie wielu odbiorców. Jesteśmy w stanie dostarczyć bezpłatnie każdą ilość, którą jest Pan w stanie sensownie rozprowadzić.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Dzierżawski

P.S. Wiele środowisk obudziło się po Deklaracji LGBT+. Sądzę, że możemy zebrać nawet milion podpisów, ale wymaga to zaangażowania każdego z nas.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera