Drogi Panie ##Odmienione_imie##,

Dużo się dzieje w naszych sprawach w ostatnim czasie. To z tego właśnie powodu długo do Pana nie pisałem.

Zacznę od dobrych wiadomości. W ostatnich dniach otrzymaliśmy ze Szpitala imienia Orłowskiego pismo, z którego wynika, że w roku 2018 wykonano tam 29 aborcji, a w roku bieżącym, do 22 maja, ani jednej! Ten szpital do do roku 2016 był rzeźnią aborcyjną nr 1 w Polsce, zabijano tam ponad 120 rocznie. W połowie roku 2017 ustawiliśmy pod szpitalem Żuka, oklejonego zdjęciami ofiar aborcji. Regularnie organizowaliśmy pod szpitalem pikiety i różańce publiczne i w intencji pacjentek, ich dzieci i personelu szpitala. Dzięki temu przeżyła ponad setka dzieci, a ich ich rodzice nie stali się zabójcami.

Pod koniec marca informowałem o ofensywie homolobby i o naszej decyzji, aby przeciwstawić się deprawacji. Przystąpiliśmy do realizacji tego planu. Wyposażyliśmy jeden z naszych samochodów dostawczych w plakaty demaskujące plany LGBT. Nasz kolega Jan z Wrocławia jeździ nim po wszystkich miastach, w których organizowane są homoparady. Skutki są bardzo dobre. Zwykli ludzie, którym trudno przeciwstawić się medialnej propagandzie, dostają informację o okrucieństwie ideologów LGBT wobec dzieci. W sobotę 25 maja homoparada odbyła się w Gdańsku, w którym nacisk deprawatorów od lat jest bardzo mocny. P. Jan jeżdził po Gdańsku przez tydzień. W przeddzień parady, w sondzie portalu trójmiasto.pl, 62% respondentów wypowiedziało się przeciw jej organizacji. Nie mam wątpliwości, że to zasługa naszej akcji.

Akcja

Rozwija się Inicjatywa Ustawodawcza "Stop pedofilii". Przeliczonych mamy ok. 30 000 podpisów, a wiele z nich jeszcze nie spłynęło. Potrzeba nam jednak znacznie więcej, a musimy je złożyć przed 18 lipca, czasu jest więc niewiele. Do wszystkich parafii zostały rozesłane pakiety z tekstem ustawy i kartami do zbierania podpisów. Znajdą się w nich również 3 egzemplarze poradnika "Jak powstrzymać pedofila". Zainteresowanie poradnikiem jest bardzo duże. Rozesłaliśmy już ponad 50 000 egzemplarzy do osób i instytucji, które złożyły zamówienia. Z informacji zwrotnych, które otrzymujemy, wynika, że poradnik wywołuje oczekiwaną reakcję. Polacy są wstrząśnięci praktykami seksedukatorów na Zachodzie i informacjami, że takie rzeczy dzieją się również w Polsce. Wiele osób włącza się w akcję.

Panie ##Odmienione_imie##! Liczę na Pana zaangażowanie. Trzeba dotrzeć do osób z otoczenia i pobudzić je do działania. Zbiórka podpisów powinny oczywiście zajmować się osoby świeckie. Myślę, że warto odwiedzić okoliczne parafie i powiedzieć o istocie i wadze sprawy. Szczegóły znajdują się na stoppedofilii.pl.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Dzierżawski

P.S. Przeczytałem przed chwilą wywiad zatytułowany "Homoterror w Hiszpanii". Mówienie prawdy jest tam aktem heroizmu. W Polsce też spotykamy się z atakami, ale przestrzeń wolności jest znacznie większa. Nie możemy pozwolić na zniewolenie Polski i upodlenie Polaków.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera