Drogi Panie ##Odmienione_imie##,

Irlandia pozwoliła na zabijania dzieci w łonach matek. Referendum przeprowadzone 25 maja zalegalizowało zbrodnię. Naród, który przetrwał kilka wieków okrutnych prześladowań ze strony angielskich oprawców, został moralnie zniszczony przez deprawację. Wielki udział w upadku miały media, promujący styl życia "wyzwolony" od wszelkich zasad moralnych. Klasa polityczna nie uczyniła nic aby upadek powstrzymać, a większość polityków walczyła po stronie cywilizacji śmierci. Większość hierarchów Kościoła nie zdobyła się na otwarte głoszenie ewangelii życia.

Panie ##Odmienione_imie##! Nie mam wątpliwości, że niszczyciele narodów, w rodzaju George'a Sorosa zamierzają zrealizować scenariusz irlandzki w Polsce. Robią to zresztą od lat. Media masowe znajdują się od dawna w rękach deprawatorów, ciężko pracujących aby wyzwolić Polaków od moralności. Finansowana przez Sorosa Fundacja Batorego wspiera organizacje, których celem jest promocja dewiacji, przymusowa seksedukacja od przedszkola i eksterminacja dzieci poprzez aborcję. Homoparady organizowane w polskich miastach są narzędziem tej propagandy. Niestety politycy polscy nie są lepsi od irlandzkich i nie ośmielają się przeciwstawić dewiantom. Przypomnę, że referendum aborcyjne w Irlandii było poprzedzone przez referendum dotyczące legalizacji homozwiązków.

Zagrożenia są wielkie, ale póki walczymy jest nadzieja. Irlandczycy w większości biernie przyjmowali destrukcyjną propagandę. My się jej przeciwstawiamy. W 2005 roku bez pieniędzy i dostępu do mediów rozpoczęliśmy kampanię na ulicach. Nagonka medialna i procesy sądowe zamiast na uciszyć spowodowały nagłośnienie sprawy. Obecnie robimy ponad 1000 pikiet w ciągu roku, eksponujemy kilkadziesiąt bilbordów, przy pomocy samochodów z plakatami pokazujemy prawdę o aborcji przed szpitalami, w których morduje się dzieci. Za pośrednictwem Internetu docieramy do setek tysięcy odbiorców. Nasz profil na fejsbuku ma prawie 97 000 fanów. 60% z nich ma mniej niż 35 lat. Polska młodzież jest za życiem!

Pikieta

Dzięki walce, którą prowadzimy od lat, sytuacja społeczna w Polsce jest znacznie lepsza niż w Irlandii i innych krajach Zachodu. Nie możemy jednak spocząć na laurach. Przeciwnik cały czas stara zdeprawować Polaków. Naszym obowiązkiem jest walka w obronie życia najsłabszych i w obronie sumień wszystkich Polaków. Proszę pamiętać, że walka, którą prowadzimy jest walką duchową. Konieczna jest więc troska o stan naszego ducha, abyśmy nie ulegli podstępom nieprzyjaciela.

Panie ##Odmienione_imie##! Dziękuję Panu bardzo za dotychczasowe zaangażowanie i proszę o więcej. Udział w pikietach lub organizowanie ich. Zachęcanie przyjaciół i znajomych do wsparcia naszych działań. Szczególnie zachęcam do organizowania i udziału w różańcach publicznych. Bez Bożej pomocy nasza walka będzie bezowocna.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Dzierżawski

P.S. Będę wdzięczny za odpowiedź z Pańskiej strony.

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera