Drogi Panie ##Odmienione_imie##,

tak jak się obawialiśmy, Sejm nie spieszy się z powstrzymaniem zabijania dzieci chorych. Beata Mazurek, przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, oświadczyła, że plan pracy komisji na pierwsze półrocze, nie zawiera punktu związanego z projektem obywatelskim. Beata Mazurek jest v-ce Marszałkiem Sejmu i rzecznikiem PiS, co wskazuje, że Jarosław Kaczyński ma do niej pełne zaufanie. Wygląda na to, że strategią PiS jest przewlekanie prac nad projektem zakazującym aborcji eugenicznej.

Panie ##Odmienione_imie##! Pół roku zabijania to kolejne 500 ofiar. Rządcy PiS mogą być wobec tej hekatomby obojętni, ale my obojętni być nie możemy! Jeszcze intensywniej powinniśmy podjąć akcję "Szpitale bez aborterów". Proszę aby rozejrzał się Pan czy w Pańskiej okolicy znajduje się szpital, w którym dzieci są mordowane. Jeśli miejscowa komórka prowadzi tam regularne pikiety proszę aby zaangażował Pan się w nie. Być może da się organizować pikiety częściej? Jeśli pikiet jeszcze nie ma, proszę pomyśleć nad ich zorganizowaniem.

Pikieta

Cieszyłem się ostatnio ze zmiany nastawienia policji do naszych działań. Okazało się, że moja radość była przedwczesna. Policja gdańska wznowiła najścia na domy naszych aktywistów. Ja sam byłem przesłuchiwany w nieprzyjemnych okolicznościach w Warszawie, w związku z antyaborcyjnym Lublinem, który stoi niedaleko rzeźni Aborcyjnej nr 2, czyli Szpitala Bielańskiego. Represje policyjne to dla nas nic nowego. Nie daliśmy się zastraszyć w przeszłości i nie damy się zastraszyć teraz. Represje wskazują, że nasze akcje są skuteczne, dlatego aborcjoniści robią wszystko aby nas powstrzymać. Podejmujemy kroki prawne, aby przywołać do porządku nadgorliwych policjantów.

Skuteczne są też pikiety w centrach miast. Nasi koledzy z Wybrzeża organizują regularnie pikiety na rynku w Pucku. Nie podoba się to bardzo miejscowej p. burmistrz, wspierającej aborcyjne Czarne Marsze. Raz spróbowała rozwiązać nasze zgromadzenie. Odwołaliśmy się do sądu, który uznał, że nie było żadnych podstaw do rozwiązania zgromadzenia. Więcej informacji na ten temat znajdzie Pan na stopaborcji.pl i fejsbuku.

Zachęcam do organizowania różańców publicznych poświęconych obronie poczętych dzieci. W minionym tygodniu nasz kolega, Paweł Rębisz , zorganizował różaniec w Zgorzelcu, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Bardzo ważną rzeczą w naszej działalności są media społecznościowe. Coraz silniej uświadamiany sobie potrzebę rozwijania kanału wideo Fundacji. Dlatego szukamy dyspozycyjnego montażysty, który dobrze rozumie cele naszych działań. Jeśli zna Pan kogoś o takich kwalifikacjach, kto mógłby być zainteresowany stałą współpracą z sekcją medialną Fundacji, to bardzo proszę o kontakt z Anną Szczerbatą (anna.szczerbata@stopaborcji.pl)".

Panie ##Odmienione_imie##! Jeśli jest coś co ułatwi Panu działalność w obronie najsłabszych bardzo proszę o kontakt.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera