Drogi Panie ##Odmienione_imie##,

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim pytanie jak ten czas wykorzystaliśmy. Przeglądałem właśnie statystyki odnoszące się do aktywności Fundacji. Jestem zbudowany tym co zobaczyłem. Nasi koledzy zorganizowali ponad 1000 pikiet w całej Polsce. Przeprowadzili 11 zajęć edukacyjnych podczas których 1166 młodych ludzi dowiedziało się czym jest aborcja. Podczas 11 kursów przeszkoliliśmy 118 wolontariuszy, zorganizowaliśmy 11 wystaw i wywiesiliśmy 23 bilbordy. 4 nasze samochody ze zdjęciami z aborcji spędziły kilkadziesiąt tysięcy godzin pod szpitalami, w których zabija się dzieci podejrzane o chorobę lub wadę genetyczną.

Nasze samochody ze zdjęciami zabitych dzieci, a także demaskujące Standardy edukacji seksualnej w Europie i plany lobby LGBT, odbyły kilkaset kursów po ulicach polskich miast. Wydrukowaliśmy i rozprowadziliśmy ponad 120 000 broszur "Jak powstrzymać pedofila". Zebraliśmy ponad 300 000 podpisów pod projektem "Stop pedofilii", który zabrania deprawowania małoletnich.

Nasz portal stronazycia.pl odwiedza kilka tysięcy osób tygodniowo, a profil na facebooku ponad sto tysięcy. Ponad 100 000 osób otrzymuje każdego tygodnia nasz newsletter. Jesteśmy główną siłą powstrzymującą atak cywilizacji śmierci w Polsce. Choć przeciwnik ma do dyspozycji wielokrotnie większe środki materialne i wsparcie mediów masowych, nasze działania są skuteczne. Liczba aborcji w szpitalach, które pikietujemy wyraźnie spada.

To zasługa ofiarności naszych wolontariuszy, a także dowód siły modlitwy, którą stosujemy na coraz większą skalę. Zorganizowaliśmy w tym roku ponad 100 różańców publicznych, a kilkadziesiąt koleżanek i kolegów z Fundacji, odmawia co dzień różaniec w naszych intencjach. Gdyby chciał Pan się do tego różańca dołączyć, proszę pisać na adres: marek.wasowski@stopaborcji.pl.

Dzięki modlitwie cierpliwie znosimy prześladowania policyjne i sądowe, którym jesteśmy poddawani.

Dziękuję Panu serdecznie za zaangażowanie w obronę dzieci. Będę wdzięczny za informację jak nasza działalność wygląda z Pana perspektywy.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Dzierżawski

P.S. Załączam życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Zyczenia

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera