Szanowny Panie ##Odmienione_imie##,

aktywiści LGBT skierowali przeciwko nam kolejny pozew sądowy. Domagają się od naszej Fundacji aż 75 000 zł!

Tak dużych pieniędzy żąda od nas stowarzyszenie Tolerado z Gdańska. Wie Pan za co dokładnie nas pozwali?

Twierdzą, że informowanie Polaków o powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią na podstawie badań naukowych i konkretnych przypadków skazań i aresztowań, to przejaw "homofobii" i "mowy nienawiści". A właśnie tym, dzięki naszym Darczyńcom i wolontariuszom, zajmujemy się w ramach ogólnopolskiej akcji Stop Pedofilii.

zadania LGBT

Za pomocą bannerów, billboardów, plakatów i grafik na samochodach mówimy prawdę na temat lobby LGBT i jego postulatów. Nie dziwię się, że wywołuje to niepokój wśród aktywistów Tolerado.

To właśnie oni są współodpowiedzialni za program "edukacji" seksualnej wprowadzony w Gdańsku, w ramach którego uczniowie dowiadują się o swoich "prawach seksualnych" a także zachęcani są do masturbacji oraz eksperymentowania z homo i transseksualizmem. Sugeruje się im również posiadanie kilku partnerów seksualnych jednocześnie.

Proszę przy tym zwrócić uwagę na ostatnie badania naukowe, które po raz kolejny potwierdzają, że skłonności homoseksualne są w dużej mierze uwarunkowane wpływami środowiska i kultury. Innymi słowy - to właśnie promocja homoseksualizmu i innych perwersji sprawia, że ludzie częściej angażują się w takie praktyki. Szczególnie podatne na to zjawisko są dzieci, które nie rozumieją zagrożenia i nie mają jeszcze ukształtowanego charakteru. Propaganda LGBT przynosi wśród najmłodszych prawdziwe spustoszenie.

"Liczba diagnozowanych w Szwecji zaburzeń seksualnych wzrosła w ostatnich latach o 1500 proc., a liczba porad dla dzieci z zaburzeniami tożsamości tylko w jednej londyńskiej klinice wzrosła w ciągu dekady o prawie 2600 proc. W 2007 r. powstała w Bostonie pierwsza tego typu klinika w USA. Dziś jest ich 40. W ciągu 10 lat w USA liczba młodych osób o skłonnościach lub zachowaniach homoseksualnych wzrosła z 7,59 proc. do 15,08. A w Nowym Jorku - nawet do 20,1."

Mówiła badaczka tego zjawiska podczas konferencji poświęconej temu tematowi. Kraje takie jak Szwecja, USA i Wielka Brytania przodują w forsowaniu postulatów ideologii LGBT oraz liczbie organizowanych "parad równości".

Takie "parady" w Polsce organizuje m.in. stowarzyszenie Tolerado. Ich celem jest nie tylko oswojenie społeczeństwa z homoseksualizmem ale również radykalne przesunięcie wszelkich granic moralnych.

W trakcie tegorocznego przemarszu LGBT ulicami Gdańska doszło do skandalu, o którym głośno było w całej Polsce. Grupa aktywistów wulgarnie sprofanowała wizerunek Najświętszego Sakramentu poprzez porównanie do kobiecych narządów rozrodczych.

Panie ##Odmienione_imie##, stowarzyszeniu Tolerado, wbrew jego nazwie, nie chodzi o żadną "tolerancję". Jego celem jest przeprowadzenie w Polsce rewolucji moralnej i seksualnej, której pierwszym etapem jest powszechna akceptacja dla perwersji, nieczystości i dewiacji. W drodze do tego planu aktywistom LGBT przeszkadza głoszenie prawdy, dlatego za wszelką cenę chcą zniszczyć naszą Fundację.

Zgodnie z ideologią i propagandą LGBT:

- homoseksualizm to naturalny, dobry, wesoły i pozytywny styl życia, który warto naśladować,
- homoseksualiści są takimi samymi a nawet lepszymi rodzicami i opiekunami dzieci,
- największe niebezpieczeństwo dla dzieci stanowią katoliccy księża - pedofile,
- płeć można sobie dowolnie zmieniać i wybierać.

Podważanie lub kwestionowanie tych ideologicznych założeń, jest określane jako "homofobia" lub "mowa nienawiści". Podawanie przykładów pedofilii wśród aktywistów LGBT, mówienie o epidemii HIV u homoseksualistów czy informowanie o potężnej skali zaburzeń tożsamości wśród dzieci i młodzieży to według ideologii LGBT przestępstwa, które należy surowo karać. My informujemy o tym wszystkim Polaków, w szczególności rodziców i nauczycieli, dlatego Tolerado pozwało nas do sądu i żąda od nas ogromnych pieniędzy w ramach "zadośćuczynienia" za "propagowanie nienawiści".

Proces z Tolerado może ciągnąć się latami. Lobby LGBT nie planuje na ten czas zawieszenia swojej działalności. Zamierza intensyfikować swoje działania.

Z Tolerado, które przeforsowało "edukację" seksualną w Gdańsku, biorą teraz przykład aktywiści LGBT z całego kraju. Kilka dni temu media obiegła informacja, że władze Poznania przeznaczyły 50 000 zł na szkolenie nauczycieli z zakresu "edukacji" seksualnej. W oparciu o przeszkolone (a raczej zindoktrynowane) kadry nauczycielskie, lekcje w poznańskich szkołach mają ruszyć już na początku przyszłego roku.

Co więcej, z relacji medialnych wynika, że miasto Poznań wycofało ostatnio pieniądze na pozostałe zajęcia dodatkowe w szkołach z powodu podwyżek dla nauczycieli.

"Pieniędzy na dodatkowe zajęcia jednak nie będzie. – Mało tego, powiedziano nam, że nie dostaniemy również pieniędzy na dodatkowe godziny, które zostały przez miasto zatwierdzone już w czerwcu."

Mówi jeden z dyrektorów poznańskich szkół. Tymczasem środki finansowe na "edukację" seksualną, prowadzoną póki co właśnie w ramach zajęć dodatkowych, zostały specjalnie zagwarantowane w budżecie miasta. Widać po tym jak wysoki priorytet dla aktywistów LGBT i ich sojuszników ma ideologizacja i deprawacja dzieci.

Wiele osób, w szczególności rodziców, pyta się nas, czy da się z tym zjawiskiem skutecznie walczyć? Odpowiadamy: oczywiście! Niezbędne jest tylko zaangażowanie.

Od poniedziałku zajęcia z "edukacji" seksualnej LGBT miały ruszyć w Warszawie. Ich wprowadzenie było jednym z kluczowych i najważniejszych postulatów tzw. Karty LGBT+, którą przy współpracy z homoseksualnym lobby uchwalił prezydent Rafał Trzaskowski. Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego okazało się, że warszawski ratusz wycofuje się z tych planów!

"Miasto nie planuje wprowadzenia do szkół zajęć dodatkowych z zakresu edukacji seksualnej".

Oświadczyły władze Warszawy. Nie mam wątpliwości, że to jeden z owoców trwającej od ponad pół roku kampanii intensywnego informowania mieszkańców Warszawy na temat tzw. Standardów Edukacji Seksualnej WHO i planów lobby LGBT wobec ich dzieci. Nasza Fundacja robi to za pomocą pikiet, billboardów, samochodów jeżdżących po mieście i poradników.

Nasi wolontariusze z Warszawy regularnie pokazują prawdę o "edukacji" seksualnej LGBT na ulicach miasta za pomocą pikiet, bannerów i samochodów. W trakcie zbiórki podpisów pod projektem "Stop Pedofilii" akcje uliczne odbywały się niemal codziennie. Przeciwdziałaliśmy skutkom "parady równości" oraz innych, propagandowych wydarzeń lobby LGBT. Nasze furgonetki informacyjne przejechały setki kilometrów po Warszawie.

Mówienie i pokazywanie prawdy ma bezpośredni wpływ na opinię społeczną. Rządzący Warszawą politycy i współpracujący z nimi aktywiści LGBT z pewnością wrócą do planów przeforsowania "edukacji" seksualnej po wyborach. Jednak dzięki obudzonej świadomości Polaków, nie będą mieli łatwego zadania.

Panie ##Odmienione_imie##, w ten sam sposób musimy budzić świadomość społeczną mieszkańców kolejnych miast!

Akcja samochodowa

Dzięki pomocy Darczyńców, nasi wolontariusze przygotowują się do przeciwdziałania skutkom "parady równości" w Katowicach, która ma odbyć się już w najbliższą sobotę. Jednak lobby LGBT, dzięki środkom finansowym z zagranicy, mnoży kolejne "parady" i zamierza oswajać z homoseksualizmem kolejnych Polaków. Tylko w przeciągu najbliższych dwóch tygodni kolejne wydarzenia LGBT odbędą się w Koninie i Szczecinie.

Chcemy pomóc mieszkańcom tych miast przeciwstawić się zalewowi homoseksualnej propagandy. Oprócz aktywizacji lokalnych działaczy chcemy wysłać na ulice tych miast nasze informacyjne samochody a także zorganizować zgromadzenia uliczne i akcje dystrybucji naszego poradnika antypedofilskiego. Aby móc to przeprowadzić, potrzebujemy ok. 5800 zł.

Dlatego zwracam się do Pana z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby poinformować mieszkańców kolejnych miast o zagrożeniu ze strony ideologii LGBT, zanim homoseksualni aktywiści zindoktrynują ich dzieci.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

Aktywiści LGBT, którzy próbują dokonać w Polsce rewolucji seksualnej i moralnej, finansowani są przez zagraniczne korporacje. Dzięki temu grupa kilkuset osób jeździ od miasta do miasta autokarami i organizuje w kolejnych miejscach Polski "parady równości". Ochoczo nagłaśniają i relacjonują to sprzyjające lobby LGBT media. W ten sposób wśród Polaków powstaje wrażenie, że homoseksualizm jest powszechnym zjawiskiem a sami homoseksualiści tłumnie wychodzą na ulice w dziesiątkach miejscowości.

To wszystko jest jednak jedynie manipulacją. My odsłaniamy kulisy machiny propagandowej, która okłamuje Polaków. Dlatego po raz kolejny staniemy za to przed sądem. Nie boimy się procesów i prześladowań ale do dalszego działania potrzebujemy Pańskiej pomocy. Bardzo na nią liczę.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa
www.stopaborcji.pl

Nie chcesz otrzymywać moich wiadomości? Wypisz się z newslettera!